YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
25.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

3 Temmuz 2018 Salı

Bilal Eren

04 Temmuz Özgür Gökçe İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri

 


AGERA: Yarış hayatının ilk ve tek koşusunda % 42 AGF oranıyla ağır favori konumundaydı. Koşuya çok iyi başladığını söyleyemem ancak virajı çok gerilerde dönmesine rağmen son 200’de her aksiyonda ön tarafla arayı hızla eritmişti, yani son 200’ü kazanan taydan bile iyi bir dereceyle tamamladığını da belirtmek isterim. O koşuda, mesafe belki 1200 ve üzerinde olsaydı, hatta koşuya erken adapte olabilseydi koşuyu bile kazanabilirdi. HALICARNASSUS, KALIMDOR ve OUT OF CONTROL gibi uzun çime yatkın kardeşleri bulunan AGERA’nın ileride uzun mesafeli koşularda ses getirebilecek bir isim olduğunu düşünüyorum ama öncelikle maidena bir veda etsin bakalım. Bugün, koşu içerisinde çok büyük bir talihsizlik yaşamadığı takdirde rahat kazanacağını düşünüyorum. Bankomdur..

DAKOTA: Eski jokeylerimizden Gökhan Gül’ün sahibi olduğu ve antrene ettiği safkan son olarak G-1 KISRAK KOŞUSU’nda çok sert rakiplerin yanında boy gösterip tabela dışında kalmıştı ki bu koşuyu kesinlikle ölçü almamak lazım zira bugün rakipler kağıt üzerinde adeta çerez gibi. 2 koşu önce çim pistte koştuğu KV-7 HİKMET ATAMAN KOŞUSU’nda uzuna, çok rahat kazanarak maidendan çıktığı koşuda da sentetik piste yatkın olduğunu gösteren DAKOTA’nın uzun mesafeli sentetik pist koşusunda çok uygun rakipler yanında kazanması normal sonuç olacaktır. Bankomdur..

ALTILI GANYAN:

1.Ayak: 7-4-2-5 // 1-3-6
2.Ayak: 1-5-2-10 // 9-3-6-8-7-11
3.Ayak: 1-AGERA
4.Ayak: 5-8-3-1-2-7
5.Ayak: 1-3-6-8-4
6.Ayak: 5-DAKOTA

Kupon Bedeli: 33.60 TL // 147.00 TL