YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

4 Temmuz 2018 Çarşamba

Bilal Eren

04 Temmuz Sporx İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponları

 

Bugün İstanbul programını tercih edeceğiz. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz.Tabela ayağında start alacak olan TORUN CALLASS, son koşularıyla form durumunu artırdı. Bugün kendine uygun rakipler yanında yatkın olduğu pist ve mesafede çok koşacak. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. Bugün İstanbul programında çift bankolu şablon içinde güveneceğimiz bir diğer safkan İNANLIM olacak. 

Üst üste kazandıktan sonra adeta sınıf değiştiren ve son kısa galobunda yine harika bir derece elde eden kalite isim bugün bir kez daha kazanacaktır. Güvenerek günün ikinci bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

İstanbul programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışacak yarışseverler günün son ayağına yönelebilir. Son yarışı ölçü olmayan ve hazırlıklarında beğenilen OKYPETAS, bir süredir takip listemizde. Günün son ayağında önemli bir sürprize imza atabilir. Küçük kuponlarda risk alınarak farklı bir tek olarak düşünülebilir. At koşar, baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın.

Eko Kupon: 1-2 / HEPSİ / HEPSİ / 5 / 3 / 3

Normal Kupon: 1-2 / HEPSİ / HEPSİ / 5 / 3 / 3-7-10