YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
26.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
26.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

5 Temmuz 2018 Perşembe

Bilal Eren

05 Temmuz Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Mesafe ayırt etmeksiniz başarılı koşabilen Serbeyhan, uyum içerisindeki binicisiyle öncelikli düşünülmeli. Gününde olduğu zaman çok farklı koşabilen Gur Khan, güzel hazırlıklarıyla ihmale gelmez. Yeni yeni kendini bulmaya başlayan Best Spot’a muhakkak bir çarpı atılmalı. İstanbul’dan iyi giden Day King ile Alhun üst sıraları zorlayabilecek diğer şanslı isimlerdir.

SIRALAMAM: 4-7-5-10-9

3. Koşu: Sürekli iyiye giden Ellianna, güzel bir form sıçraması gösteren Diyadin, yeterli gördüğüm kondisyonuyla Elazığ Güzeli ile kabiliyetli bir kısrak olan Combadia ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 5-4-2-1

4. Koşu: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm tayların ayakları düz basın. Bu günkü binicisi idaresinde Ankara’da tamamladığı hazırlıklarında ortaya koyduğu derecelerle yeşil ışık yakan Tipitip, orijin olarak da kaba kuma yatkın. Ekibinin de inandığı kısrağı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 7

5. Koşu: Koşunun önde yüksek tempoda gidecek olması lehine Yoldaş, koruduğu güzel formuyla adından bahsettirecektir. Sorunlarından dolayı aralıklarla koşan kalite safkan Embir Han, yine çok şanslı. Bursa’da kazandığı son sınavı üst düzey Babamenduh’a muhakkak bir çarpı atılması taraftarıyım. Yabancısı olmadığı piste Yeşilyol, her an devreye girebilir. 

SIRALAMAM: 7-4-3-6

6. Koşu: Bir süre aradan sonra yarış görerek açıklarını kapatan Harput Rüzgarı, Salı sabahı İstanbul’da yaptığı 600/35.5 – 400/23.8 R sprintindeki havasını performansına yansıtması halinde rakip tanımayacaktır. İyi durumlarıyla Free Power ile Keremtosh en yakın takipçileri konumundalar.

SIRALAMAM: 3-4-2

7. Koşu: Kendisine oldukça uygun rakipleri bulan Aloysha ile üzerindeki durgunluğu atma çabası içerisindeki Son Sürat arasındaki mücadeleye, yeterli kondisyonuyla Endergül’de katılacaktır. Fatihingülü, Denizsefası, Turbocukardeşler ve Haberli hatalardan istifade edecekler.

SIRALAMAM: 6-5-10-11-1-13-2