YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
25.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

4 Temmuz 2018 Çarşamba

Bilal Eren

05 Temmuz Özgür Gökçe ANKARA Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri

 

MINE OF FIRE: Daha önce koşmuş ancak vasatı aşamamış rakiplerin yanında ilk defa start alacak olan, dereceli galoplarla bu koşuya hazırlanan Aracı ekürisine ait tay için sahadan ciddi duyumlar var, bu tarz duyumlara itibar eden yarış severler kuponlarda tek bırakabilirler zira bugün için tamamen kapalı kutu. Eğer, adaptasyon sorunu yaşamaz ve idman pistindeki işlerinin hakkını verirse çok kolay bir birincilik elde etmesi de olasılıklar arasında. GAZI BORA KHAN ve KHAN OF GHOST ile babadan kardeş olan tayın kısrak babası da aynı zamanda YES OF AFRIKA, DAYIM BENİM, DENİZCANIM gibi kaliteli isimlerin de babası olan LION HEART. Dolayısıyla çok güçlü bir kan hattı olduğunu söylemek mümkün. 10-MINE OF FIRE ya kazanır ya da bu koşuda çarşı pazar karışır diye düşünüyorum.

ZÜMRÜTHAN: 3 boy tereddütlü başladığı son koşusunda KHAN OF GHOST-FINESSE gibi isimlerin arkasından çok rahat bir 3.lük elde ederken VICTORY IS OURS ve HASAFET gibi güçlü 2 rakibi de gerisinde bırakmayı başarmıştı. Bugün rakipler kağıt üzerinde çerez gibi görünüyor ve üsteli BEYAZ BULUT gibi önde şuursuzca kaçıp tempoyu yükseltecek bir isim var. Dolayısıyla, sonlarda temposu düşen rakiplerini 300 direğinde başlayacağı etkili ataklarıyla transit bir şekilde atlatıp fotoyu ilk gören isim olabilir. Bankomdur..

ALTILI GANYAN:

1.Ayak: 4-3 // 1-7
2.Ayak: 10 // 2-9-4-3-5-1
3.Ayak: 1-3-2-6
4.Ayak: 2-ZÜMRÜTHAN
5.Ayak: 3-5-1-2
6.Ayak: 4-1 // 3-2-5

Kupon Bedeli: 4.48 TL // 156.80 TL