YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
25.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

5 Temmuz 2018 Perşembe

Bilal Eren

05 Temmuz Sporx.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 

Bugün Adana programını tercih edeceğiz. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Günün ilk ayağında start alacak olan GÖNÜL KIRMAZ, yarışa favori olarak giriyor. İstikrarlı koşularından sonra bugün özellikle yatkın olduğu mesafede kazanacaktır. 

Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. Adana programında bugün çift bankolu şablon içinde güveneceğimiz bir diğer safkan ise KAFACAN olacak. Yarış hayatının ilk iki koşusunda güzel tabelalar elde eden Lion Heart yavrusu buraya itina ile hazırlandı. 

Bugün güvenerek günün ikinci teki olarak değerlendirebiliriz. Adana programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışacak yarışseverler tabela ayağına yönelebilir. Üst üste kazanarak adeta sınıf atllayan ve son kısa galoplarında dereceli işlerine devam eden BUMBAİ, bilinen kalitesi ile bir kez daha kazanmaya aday. Düşük kuponlarda farklı bir tek olarak düşünülebilir. At koşar, baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın.

Eko Kupon: 1 / 4 / HEPSİ / HEPSİ / 2 / 1-2-3

Normal Kupon: 1 / 4 / HEPSİ / HEPSİ / 2-5 / 1-2-3