YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
25.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

5 Temmuz 2018 Perşembe

Bilal Eren

06 Temmuz Mr. Ekinoks BURSA Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri

 

ALTINCI HİS: Yarış yaşamının en parlak koşusu son koşusu olan G-1 TARIM BAKANLIĞI KOŞUSU’ydu ve o gün rakipleriyle olan mücadelesini kısa tutup çok akıcı bir şekilde fotoya uzanmıştı. Şu an belki de uzun mesafeli çim pist koşularının en iyi arap atı konumuna gelen ALTINCI HİS’e son koşusuna göre çok daha müsait rakipler yanında güvenmek lazım.

CAPE TOWN: Üst grupta şansının denendiği son sentetik koşusunu ölçü almadığım safkanın ondan önce koştuğu 2 çim koşusunu tabela dışında kalmasına rağmen beğendiğimi belirtmek isterim çünkü bu koşulardaki bitiriş derecelerine baktığımızda rakiplerinden bir adım önde olduğunu görebiliriz. Eğer ilk defa koşacağı pisti yadırgamazsa koşuyu kazanacağını düşünüyorum. Düşük bütçeli kuponlara tek olarak yazılabilir. Geniş oyunlarda ise, son koşusunda bu pistte hem de üst grupta beklenin çok üstünde koşan 5-TAKAYAMA ve önde boş kalabilirse bitirme şansı bulunan 2-ERKAN ABİ rakip olarak yazılması gereken taylardır.

2.ALTILI GANYAN:

1.Ayak: 4-2-1-8-6-3-5
2.Ayak: 1-3-11-9-10-8-5-7-6-12
3.Ayak: 1-7-2
4.Ayak: 1-ALTINCI HİS
5.Ayak: 1 // 5-2
6.Ayak: 7-12-9

Kupon Bedeli: 44.10 TL // 132.30 TL