YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
25.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

5 Temmuz 2018 Perşembe

Bilal Eren

06 Temmuz Nurettin Güven (Nesine) BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Süratli yapısıyla bilinen My Son Baran ile bir üst gruptaki son koşusu gayet olumlu Gomez ilk etapta düşünülmeli. Üzerindeki durgunluğu hızla atmaya başlayan Spring The Sun ve istim üzerine getirilen Çikok Yağmuru hatalardan istifade edecekler.

SIRALAMAM: 5-4-6-8

2. Koşu: Geçtiğimiz hafta Ankara'da katıldığı 1200 metrelik çim yarışının bir nevi kendisine galop niyetine geleceğine inandığım Amankaya, uyum içerisindeki binicisi ve hiçte yabancısı olmadığı piste kazanmayı çok yakın. 

SIRALAMAM: 1 // 6-3

3. Koşu: Birbirinden başarılı koşuları ardından hazırlıklarında da kusursuz bir tablo ortaya koyan Swili, yine çok şanslı durumda. Pist ve mesafedeki son sınavını kolay ve gösterişli kazanan Ogey, sürekli binicisiyle kaldığı yerden devam etmeye çalışacaktır. Sık koşmasına rağmen Kızım Azra, bu ikiliden sonra her an devreye girebilecek yetenekte.

SIRALAMAM: 3-2-1

4. Koşu: Form durumlarını birbirlerine çok yakın gördüğüm; Run For Derya, As De Coeur, İshakbaba, Acoustic Cover ile Lord Of Time ayrım yapılmaksızın kuponlarda bulundurulmalı. 

SIRALAMAM: 8-6-2-4-3

5. Koşu: Aradan sonra İstanbul’da yarış görerek açıklarını kapatan Northbeach, gelişen kondisyonuyla iddialı olacaktır. İyi durumunu koruyan Goldmark, istim üzerine getirilen Big Bet ile kabiliyetli safkan Adios ihmale gelmezler. Lazy Daisy, İmza, Lady Bribiscuit ve Optimal sonraki ihtimallerdir.

SIRALAMAM: 5-3-1-7-12-9-11-6

6. Koşu: Her geçen gün daha iyi bir duruma ulaşan Sadık Ağa, uygun kilosunun da verdiği avantajla rakiplerine nazaran ön plana çıkmakta. İzmir’deki koşuları oldukça parlak Bekirim, favoriye zorlu anlar yaşatabilir. Ağır kilolarla koşmaya alışkan Win For Me, öndeki çekişmelerden kendisine pay çıkaracaktır.

SIRALAMAM: 7-2-1

7. Koşu: Ankara’daki son Gr-1 2400 metrelik çim koşusunu kolay kazanırken çok ciddi rakipleri de geride bırakan Altıncı His, eksiksiz hazırlıkları ve elverişli grupta bir kez daha kazanmaya çok yakın. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 1

8. Koşu: Çim piste katıldığı iki yarışı da bu grup için parlak Cape Town ile eli kulağına getirilen Takayama eşit şanstalar. Aşama içerisindeki Niloş, bu ikiliden sonra değerlendirmeye alınmalı.

SIRALAMAM: 1-5-11

9. Koşu: Rekor dereceli galoplarla hazırlanan Civantay, bu havasını performansına yansıtması halinde birinciliğe uzanabilir. Tekrardan istenilen seviyeye gelen Şahgözü, koşuya ağırlığını koyabilecek diğer şanslı safkan. Uygun kilolu Ellibeş, mesafesinde göz ardı edilmemeli. Rusdamat ile Reis Emir sürpriz uğraşı verecekler.

SIRALAMAM: 7-13-15-4-12