YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
25.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

6 Temmuz 2018 Cuma

Bilal Eren

06 Temmuz Sporx BURSA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponları

 

Bugün Bursa programını tercih edeceğiz. İki altılı ganyan var. Tercihimizi ilk altılı ganyandan yana kullanaağız. Günün üçüncü ayağında start alacak olan SWILI, yarış hayatına iyi başlamasa da koştuğu son iki yarışı kazanırken harika bir performans sergiledi. Bugün kendine uygun rakipler yanında yine çok koşacak. Güvenerek günün ilk teki olarak değerlendirebiliriz. 

Çift bankolu şablon içinde bugün sığınacağımız ikinci liman ise LORD OF TIME olacak. Bir süredir takip listemiz içinde yer alan ve üst üste ikinciliklerdinen sonra geliyorum sinyalleri veren Sea Hero yavrusu yatkın olduğu mesafede bugün özlediği birinciliğe uzanacaktır. Güvenerek günün ikinci teki olarak değerlendirebiliriz. 

Bugün çift bankolu şablon yerine daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışacak yarışseverler ise BIG BET'e yönelebilir. Son ikinciliğinde dikkat çeken ve kısa galoplarında da beğenilen safkan bugün ters bir yarış çıkartabilir Bu atı bir süre takip listesi içinde de tutmakta yarar var. At koşar, baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın.

Eko Kupon: HEPSİ / HEPSİ / 3 / 3 / 1 / 1-2-5

Normal Kupon: HEPSİ / HEPSİ / 3 / 3 / 1-7 / 1-2-5