YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
25.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

7 Temmuz 2018 Cumartesi

Bilal Eren

07 Temmuz Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Çim – kum ayırt etmeksizin başarılı koşan Ferhathan, uygun kilosuyla koşuya ağırlığını koyacaktır. Kazanarak moral bulan Bingöllüm ile etkisiz son çim koşusunu ölçü almadığım Count On You öncelikli rakipler. Dinçlik yarışlarını seven Babi, sonlardaki kuvvetli ataklarıyla adından bahsettirecektir. İstikrarlı Demirrıfkı ve zaman zaman ters koşabilen Sky Hero hatalardan yararlanacaktır.

SIRALAMAM: 10-9-8-6-5-4

4. Koşu: Mücadele verdiği son iki çim yarışında da tatminkar sonuçlarla ayrılan Sürmeli Sultan, ciddi rakipleriyle arasındaki kilo farkını en iyi şekilde lehine çevirebilir. Tırnağının ucundaki Yoran Gülü, sürekli adından bahsettiren Evdegül ile bu tip mesafeleri iyi koşan Özgüzel söz sahibi olabilecek diğer şanslı kısraklardır.

SIRALAMAM: 13-6-7-8

5. Koşu: Gördüğü koşularıyla kondisyonunu hızla geliştirmeye başlayan Kışlalı ile sürekli üzerine koymaya başlayan Saraybosna arasındaki mücadeleye, yükselişteki İbin’de katılacaktır.

SIRALAMAM: 6-1-4

6. Koşu: 2000 metrelik son iki kum koşusunu da kolay ve gösterişli kazanan King Dadaş, muhafaza ettiği formuyla yine çok şanslı. Aradan sonraki ilk startında çok ciddi bir ara kapatan ve uzayan mesafelerde çok daha iddialı olabileceğinin izlenimlerini veren Asyafırtınası, giderdiği açıklarıyla favoriye sert rakiptir. Gücü nispetinde başarılı koşan Utkun Babacan ise sürpriz uğraşı verebilir.

SIRALAMAM: 3-8-1

7. Koşu: Hayatının ilk 1100 metre mesafeli kum koşusunda 1.09.89 gibi gayet başarılı bir dereceyle 3.lükte şans bulan Frighten, edindiği tecrübe ve ilave edilen DİLBAĞI takısıyla çok daha iddialı olacaktır. Tayı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 2

8. Koşu: Geçtiğimiz hafta katıldığı 1800 metrelik çim koşusunda formda Action Way’a direnemeyen Maviş başta olmak üzere; Sierra Maestra, Go Wiid, Carnaval, Angel Of City, Dublin ile Pera sizlere önerebileceğim isimlerdir.

SIRALAMAM: 11-9-3-1-12-7-13