YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
25.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

7 Temmuz 2018 Cumartesi

Bilal Eren

08 Temmuz Mr. Ekinoks İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri

 

GOOD CURRY: ULAN BATOR kendisinden daha seri isim olduğu zaman genelde numarayı almak istemez, bugün de startla birlikle GOOD CURRY’yi önüne alıp düzlükte avlamak isteyecektir ancak GOOD CURRY o kadar formdaki ne ULAN BATOR’a ne de bekleme yarışı yapan sprinter rakiplerine bu imkanı tanımayacaktır. 

BEJANOVA: Esasen çim hem ana hem de baba hattından çime daha yatkın olsa da sentetik pistte başarılı olacağının sinyallerini vermişti. Son 2 çim koşusundan ilkinde koşuya 10 boy tereddütlü başlayınca yarış kendisi için başlamadan bitmişti. 2. ve son çim koşusunda ise çok sert grupta yapabileceği hiçbir şey yoktu ve at geçemeden pistten ayrıldı. BEJANOVA’yı yine de ilerleyen dönemlerde çim pist koşularında kollamak gerekir. Bugün, tekrar sentetik piste dönen kısrak için rakipler geçebileceği düzeyde ve üzerinde bu defa özellikle arap safkanlara daha iyi binen Tolga Yıldız var. Bu birliktelikten bugün birincilik bekliyorum. 

ALTILI GANYAN:

1.Ayak: 2-6-4-5 // 8-1
2.Ayak: 3-5-9-2-10-6-1
3.Ayak: 4-5-1-2-6-7
4.Ayak: 3-GOOD CURRY
5.Ayak: 2-6-5 // 8-1-4-3
6.Ayak: 5-BEJANOVA

Kupon Bedeli: 35.28 TL // 123.48 TL