YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
25.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

8 Temmuz 2018 Pazar

Bilal Eren

08 Temmuz Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Kendisinden daha tecrübeli rakipler arasındaki ilk 1200 metrelik çim koşusunda, son viraja en geri çıkan Wonderfull, özellikle düzlükten sonra aralardan çıkarak yaptığı kuvvetli ataklarıyla ciddi bir ara kapatarak mükemmel bir 2.lik çıkardı. Gelişen kondisyonu ve çok daha hazır gireceği sınavında kazanacağına inandığım tayı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 9

3. Koşu: Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden biri olan Eagle Fly Free, önde kuracağı sert temposuyla bir solukta bitirmeye çalışacaktır. Toparlanmaya başlayan Cracker Baby ile takı değişikliğine giden İnci Boncuk sert takipçileri. Little Sun ve Güçlü Kız sürpriz uğraşı verecekler.

SIRALAMAM: 4-2-8-7-1

4. Koşu: Pist ayırt etmeksizin katıldığı 4 startında da üstün bir performans ortaya koyan Kızıl Çakar, muhafaza ettiği güzel durumuyla yine çok şanslı. Yarışı gereksiz yere yüksek tempoda götürdüğü son sınavından tatminkar bir 3.lük çıkaran Uğanbike, bu gün için aynı hataya düşmediği takdirde birinciliğe ortak olabilir. İkili arasında en az hata yapan koşunun galibini belirleyecektir.

SIRALAMAM: 1-4

5. Koşu: Üzerindeki durgunluğu hızla atmaya başlayan Ninoşun Oğlu, istim üzerine getirilen Fenerlican, iyi durumuyla Küçük Eray ile mesafesinde Zaferimol küçük kuponlar için yeterli olacaktır. Torosdağı, Zorluat ve Vanlımaho sürprizlerim.

SIRALAMAM: 4-1-2-5-7-8-3

6. Koşu: Tekrardan başarılı olduğu piste dönen Aigrette başta olmak üzere; Joe Dalton, Canşen, Winter Gallop, Metin Abi, Manticore sırası ile değerlendirmeye alınmalı.

SIRALAMAM: 8-7-1-3-6-5

7. Koşu: Çim performansı oldukça etkileyici Nehirinoğlu, bilinen üstün sürattiyle bir nefeste bitirmeye çalışacaktır. Mesafesine çıkan Kaptan Evo ile kısa bir süre dinlendirilen Su Melek ihmale gelmezler. Zaman zaman ters koşabilen Güldürgüldür, kötü gidişatta dur diyebilir.

SIRALAMAM: 4-2-3-1