YENİ
>> AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM << BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...


22.07 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
22.07 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

8 Temmuz 2018 Pazar

Bilal Eren

09 Temmuz Nurettin Güven (Nesine) BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

2. Koşu: Kilo farklarının şansları eşitlediği oldukça zorlu günün ilk ayağında neredeyse tüm safkanların gelme ihtimali çok yüksek. Hiç riske girilmeden kapatılarak rahat bir koşu izlenilmesi taraftarıyım.

SIRALAMAM: 2-4-3-7-5-1-6-8-9

3. Koşu: İstanbul'dan çok iyi durumda giden ve iç piste tamamladığı hazırlıklarında da kusursuz bir görünüm içerisinde olan Beyzayar'dan etkileyici bir koşu çıkarmasını bekliyorum. Kaba kumda katıldığı 4 startından 3'ün de zaferle ayrılmayı bilen Mahperverkız, lehine pist ve mesafede birinciliğin bir diğer güçlü adayıdır. Formunu sürekli geliştiren Göldem ile koştukça üzerine koyan Mavi Bahar ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 2-1-3-4

4. Koşu: Tam bir istikrar abidesi olan ve uzun mesafede katıldığı koşuları bu grup için gayet parlak Arkansas Soul, muhafaza ettiği güzel durumuyla oldukça ön plana çıkmakta. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 2

5. Koşu: Çok ciddi rakipler arasındaki son sınavında binicisi tarafından fazla sıkıştırılmayan Düşlem, daha önce geride bıraktığı grupta kuponlara öncelikli işaretlenmeli. Formunu sürekli yükselten Taçser ile istim üzerindeki Madam Elli sert takipçileri olurlar.

SIRALAMAM: 1-7-4

6. Koşu: Birbirinden başarılı son koşuları ardından hazırlıklarında da göz dolduran Gözüm Kaldı, mesafesinde yine adından bahsettirecektir. Gününde olduğu zaman çok farklı koşabilen Ildır Rüzgarı, tekrardan istenilen seviyeye gelen Dymaxion ile ağır kilolarla koşmaya alışkın Sideli favorinin beklenileni verememesi halinde devreye gireceklerdir.

SIRALAMAM: 3-5-2-1

7. Koşu: Bursa çiminde oldukça başarılı koşan Miss Tudor, kendisine uygun rakipleri bulan Karahindibaya, bu grupla baş edebilecek yetenekteki Cutthroat ile aşama içerisindeki Adana Ateşi ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalıdır.

SIRALAMAM: 5-4-8-6