YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

9 Temmuz 2018 Pazartesi

Bilal Eren

09 Temmuz Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Formunu önemli ölçüde geliştiren ve İstanbul iç piste yaptığı hazırlıklarındaki görüntüsünü performansına yansıtması halinde Nedimhan, birinciliğe uzanabilecek en şanslı safkandır. Kaba kum performansı gayet olumlu One Eye One Heart, en az favori kadar şanslı konumda. Gücü oranında başarılı koşabilen Selincan ile Shahbandar sonraki ihtimallerdir.

SIRALAMAM: 5-6-12-7

4. Koşu: Ankara’daki son koşularını bu grup için yeterli gördüğüm Lea başta olmak üzere; Safir Kız, Bold Magic, Juago, Perfect Heart ile Sour Times sizlere önerebileceğim en şanslı kısraklardır.

SIRALAMAM: 5-6-4-8-10-11

5. Koşu: Kendisine oldukça uygun rakipleri bulan Karayama, ilk kez çıkacağı pisti yadırgamadığı takdirde birinciliğe uzanacaktır. Aksi takdirde karışacak olan koşuda neredeyse tüm safkanların gelme ihtimali yüksek olması sebebiyle favoriyi yıkacaklar bu ayağı kapatmalı.

SIRALAMAM: 1-4-5-3-2

6. Koşu: Kocaeli pistindeki tek Kv-8 1800 metrelik kum koşusu oldukça etkileyici Berkehan ile İstanbul’dan bir kez daha çok iyi durumda giden Babaros ikilisine eşit şans vermekteyim. En az hata yapan taraf koşunun galibini belirleyecektir.

SIRALAMAM: 6-1

7. Koşu: Koştukça üzerine koymaya başlayan ve Cuma sabahı İstanbul iç piste yaptığı 800/49.3 – 400/23.8 R güzel dereceli galobundaki görünümüyle beğenimi kazanan Rinaldo’nun elverişli rakiplere üstünlük sağlamasını bekliyorum. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 8 // 13-7-5

8. Koşu: Gününde olduğu zaman ne denli farklı koşabildiğini bir üst gruptaki son 2.liğiyle bir kez daha kanıtlayan Yedikaranfil, inatçı karakteriyle koşuya ağırlığını koyacaktır. İstikrarlı Gazanfer ile formunu sürekli geliştiren Baba İlhami ihmale gelmezler. Fırat Ağa, Fehimhan ve Gençtaha sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 5-6-11-12-14-4