YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
25.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

9 Temmuz 2018 Pazartesi

Bilal Eren

09 Temmuz Sporx BURSA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponları

 

Bugün Bursa programını tercih edeceğiz. Cazip bir program var. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Son yarışı ölçü beğenilen ve buraya itina ile hazırlanan ÖZALAK, günün ilk ayağında yatkın olduğu pist ve mesafede çok koşacak. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. Bursa programında bugün çift bankolu şablon içinde sığınacağımız ikinci liman ise BEYZAYAR olacak.

Son 400'lük işinde güzel bir derece elde eden ve bu galobunu yarışa yansıtması durumunda bugün ters bir yarış çıkartabilecek güçte olan isim bir süredir de takip listemiz içindeydi. Bugün güvenerek günün ikinci teki olarak değerlendirebiliriz. Bursa programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ise günün son ayağına yönelebilir.

Buraya favori olarak girecek olan ve mesafeden etkilenmemesi durumunda çok koşacak gibi gözüken MISS TUDOR, küçük kuponlarda farklı bir tek olarak düşünülebilir. Bu atı bir süre takip listesi içinde de tutmakta yarar var. At koşar, baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın.

Eko Kupon: 7 / 2 / HEPSİ / HEPSİ / 3-5-2 / 5

Normal Kupon: 7 / 2 / HEPSİ / HEPSİ / 3-5-2 / 5-9-10