YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

9 Temmuz 2018 Pazartesi

Bilal Eren

10 Temmuz Nurettin Güven (Nesine) ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

1. Koşu: Son haftalarda oldukça güzel bir form yakalayan Katı Semih ile Ankara pistinin hiçte yabancısı olmayan Şahpazlı bir adım öne çıkmaktalar. Koşunun önde muhtemelen süratli gidecek olması lehine Kızıltuğ, sonlardaki güçlü ataklarıyla sonuca ulaşabilir.

SIRALAMAM: 1-4-2-5

2. Koşu: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm tayların ayakları düz basın. Yalnızefe gibi oldukça kalite bir safkanın tam kardeşi olan Anadolu, uzun süreden beridir idmanda ve eksiksiz bir hazırlıktan geçmiş durumda. Ekibinin de büyük beklentiler içerisinde olduğu tayın kazanmasını bekliyorum.

SIRALAMAM: 1 // 5-8-7

3. Koşu: Ard arda kazandığı gayet başarılı son yarışları ardından kısa bir süre dinlendirilen Mister Right, 1000/1.02.4 – 400/24.6 HÇ dereceli galobuyla mükemmel durumundan hiçbir şey kaybetmediğini bir kez daha ispatlamış oldu. Form durumu oldukça etkileyici Keep Walking, bomboş kilosunun verdiği avantajı da en iyi şekilde lehine çevirecektir. İkili arasında en az hata yapan koşunun galibini belirler.

SIRALAMAM: 4-5

4. Koşu: Toparlanmaya başlayan Mavi Ateş, sık koşmasına rağmen formu gayet olumlu Arslandikeni, Adaha mücadele verdiği koşuları bu grup için yeterli İncirli Tepe ile İstanbul’daki son sınavını gösterişli kazanan Uçanateş ilk etapta düşünülmeli. Turbokadir, Rusgelin ve Yabankız hatalardan istifade edecekler.

SIRALAMAM: 7-8-10-3-4-2-1

5. Koşu: Grubun en hazır isimlerinden olan Mutluluk Gözyaşı ve Karametin öncelikli düşünülmeli. Anne kan hatından süratli yavrular veren Pozantı, iç start çekme avantajını en iyi şekilde lehine çevirecektir. Ciddiyet kazandırdığı son çalışmalarında yeşil ışık yakan Türkmen, kuponlardaki yerini muhakkak almalı. Yeni yeni kendini bulmaya başlayan Gür Poyrazı ise sürpriz şansına sahip.

SIRALAMAM: 10-5-6-8-2

6. Koşu: Ufak tefek sorunları halledilen Bitcoin, tam bir istikrar abidesi olan Hot Chocolate, dereceli galoplarıyla dikkat uyandıran Ayrton, İstanbul’dan çok iyi giden More Than A Game ile bu tip mesafeleri iyi koşan Rebel Yell ayrımsız kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 7-3-6-4-8

7. Koşu: Hayatının ilk 1100 metrelik kum koşusunu 1.09.79 gibi gayet başarılı bir dereceyle kazanmayı bilen Reina De Diamantes, orijin olarak çime çok daha yatkın. Güzel hazırlıkları ve başarılı jokeyinin tercihiyle bir kez daha adını birinciliğe yazdırmasını bekliyorum.

SIRALAMAM: 4

8. Koşu: Dinçlik yarışlarını seven Mahir Bey ile aradan kazanarak moralli dönen Eren Efendi arasındaki mücadeleye, sonlardaki güçlü ataklarıyla Has Yağız’da katılacaktır. Ağır kilosuna rağmen Humbara, sürpriz şansına sahiptir.

SIRALAMAM: 4-5-2

9. Koşu: Sabırlı bir bekleme yaptığı 1900 metrelik son çim koşusundan kolay bir zaferle ayrılan Atlas Beyi, uygun kilosuyla yine çok şanslı. Başarılı bir sezon geçiren Little King ve istim üzerindeki Cool Prince sert rakipleridir.

SIRALAMAM: 7-2-3