YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
25.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

10 Temmuz 2018 Salı

Bilal Eren

11 Temmuz Nurettin Güven (Nesine) İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak olmasına rağmen uzun süreden beridir muntazam idmanda olan ve tamamladığı çalışmalarında beğenimi toplayan Membran Grande, ilerisi için umut vaad eden kısraklardan biri. Ayağına çok çabuk olan tayın kazanmasını bekliyor ve sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 8

4. Koşu: 60 kiloyla Ankara’da katıldığı son çim yarışını kolay kazanan Özpar, koşunun yüksek tempoda gidecek olması lehine Savaş Atı, sentetik pist performansı parlak Döver ile ağır kilolarla koşmaya alışkın Mavra ilk etapta düşünülmeli. Geniş kuponlarda ise bu koşunun kapatılmasında yarar görüyorum.

SIRALAMAM: 5-4-1-2-7-8-3-6

5. Koşu: Gayet başarılı son koşuları ardından idmanlarında da beğenimi kazanan Dark Holm, mesafesinde favori olmayı hak ediyor. Sürekli kendisine tabela içerisinde şans bulan Obra Reis, sprint mesafesini iyi ayarlaması halinde şeytanın bacağını kıracaktır. Eski formundan her ne kadar uzak görünse de bu grupla baş edebilecek yetenekteki Proxy, kuponların olmazsa olmazlarından biridir. Önde çok boş kalacak olan Aruv Bala ile koştukça üzerine koyan Rüzgar ihmale gelmezler.

SIRALAMAM: 3-4-7-1-5

6. Koşu: Hızla eski günlerine dönmeye başlayan Misae ile oldukça önemli bir kilo avantajına sahip formda Funny Familliar arasındaki mücadeleye, sonlardaki güçlü ataklarıyla Black Chinese’de katılacaktır.

SIRALAMAM: 1-9-3

7. Koşu: Birbirinden başarılı son koşularındaki iyi durumunu aynı titizlikle devam ettiren Urashan, mesafesinde kaldığı yerden devam edebilir. Süratli yapısı ve inatçı karakteriyle bilinen Turap ile formu parlak Farilyalı en küçük hatayı affetmezler.

SIRALAMAM: 2-6-3

8. Koşu: Çim performansı çok daha etkileyici Helintay, bir önceki sınavını tekrarlaması halinde gruba üstünlük sağlayacaktır. Bu kez daha hazır Buglem ile toparlanan Islah öncelikli takipçileri. Formunda önemli derecede gelişmeler mevcut Alturbo, yakın takibe alınmalı. Sık koşmasına rağmen dengi grupta Arayekyi sürpriz uğraşı verecektir.

SIRALAMAM: 8-2-3-14-7