YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
25.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

11 Temmuz 2018 Çarşamba

Bilal Eren

11 Temmuz Sporx İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponları

 

Bugün İstanbul programını tercih edeceğiz. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Son koşusunu güzel bir şekilde kazanan FARİLYALI, bugün idman pistindeki iyi işlerini yarışa yansıtması durumunda tekrar kazanacaktır. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. İstanbul programında bugün çift bankolu şablon içinde yer alacak bir diğer safkan ise ISLAH olacak. 

Son üçüncülüğünden sonra geliyorum sinyalleri veren ve bir süredir takip listemiz içinde yer alan safkan bugün yatkın olduğu pist ve mesafede yine çok koşacak. Güvenerek günün ikinci bankosu olarak değerlendirebiliriz. İstanbul programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışacak yarışseverler günün ilk ayağına yönelebilir. 

Yarış hayatına bu koşu ile başlayacak olan Toruk Macto yavrusu MEMBRAN GRADE, süratli bir safkan izlenimi veriyor. Startta sorun yaşamaması durumunda günün ilk ayağında ters bir yarış çıkartabilir. Düşük veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler bu atı kuponlarında farklı bir tek olarak değerlendirebilir. At koşar, baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın.

Eko Kupon: 8-5 / 5-2 / HEPSİ / HEPSİ / 3 / 3

Normal Kupon: 8 / 5-2 / HEPSİ / HEPSİ / 3 / 3