YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
24.09 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
24.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

12 Temmuz 2018 Perşembe

Bilal Eren

12 Temmuz Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Güzel bir istirahat dönemi ardından İstanbul iç piste ciddiyet kazandırdığı idmanlarındaki mükemmel görünen Red Angel, bu havasını performansına yansıtması halinde birinciliğe uzanabilir. Yarış seçilerek koşturulan Neon Knight ile form durumu parlak Skynet sert rakipleri. Hercules ve Chicago sonraki ihtimallerdir.

SIRALAMAM: 4-3-2-8-1

4. Koşu: Performans olarak kendilerini hala kanıtlamamış tayların mücadelesine sahne olacak bu zorlu ayakta; Cannilderin, Boraltan, Fındız Kızı, Hoppa, Şafak Abla, Princess Şeyma, Simli Kız ve Şekercan sırası ile değerlendirmeye alınmalı.

SIRALAMAM: 2-1-3-5-10-7-9-11

5. Koşu: İstanbul’daki birbirinden başarılı koşuları ardından bu kez şansını kaba kumda deneyecek olan Ulubatur, hazırlıklarının neredeyse tümünü İstanbul iç piste tamamlamış bir tay. Orijin olarak da yatkın olduğu piste kazanması normal sonuç olacaktır.

SIRALAMAM: 1

6. Koşu: Yarışı gereksiz yere çok yüksek tempoda forse ettiği Bursa’daki son 1200 metrelik kum koşusunda, fotoya yakın bariyer dibinden tekrar ataklarını tazeleyerek gelmesiyle beğenimi kazanan Aslan Mehmet, bu gün için aynı hataya düşmediği takdirde zaferle ayrılabilir. Yine aynı koşuda mücadele vererek 2.likle ayrılan formda Kızım Azra, adeta gölgesi olacaktır.

SIRALAMAM: 2-1

7. Koşu: Kum – çim ayırt etmeyen Gonca ile DİLBAĞI denendiği son sınavı gayet parlak Faroy arasındaki mücadeleye, İzmir’deki son koşusunda hücumda çok geç kalan Gülten Ana’da katılacaktır.

SIRALAMAM: 5-4-6

8. Koşu: Her geçen gün artan bir kondisyona sahip bulunan Kalaycıkaya, bomboş kilosunun da verdiği avantajla kuponlara öncelikli yazılmalı. Tempolu yarışları seven Erenbilge, muhafaza ettiği durumuyla adından bahsettirecektir. Gününde olduğu zaman farklı koşan Dinçbey, Kocaeli pistini seven Elmasınkızı ve dengi grupta Çakırali her an devreye girebilecek seviyedeler. Nasibin ile Özbilgin hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 11-7-5-3-10-4-2