YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
25.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

12 Temmuz 2018 Perşembe

Bilal Eren

13 Temmuz Nurettin Güven (Nesine) BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Uzun aradan sonra İstanbul’da katıldığı 1200 metrelik sentetik pist koşusunda, sonlara yakın iyi bindirerek kendisine tabela dibinde şans bulan Churchill Fire, gelişen kondisyonu ve çok daha başarılı koşabildiği çimde iddialı olacaktır. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 4

4. Koşu: Denk güçlerin mücadelesine sahne olacak bu zorlu ayakta; Pera, Ivanka, Çikok Yağmuru, Duchesse Vivivienne, Cooper Girl, Winged Woman ile Elvina sırası ile değerlendirmeye alınmalı. 

SIRALAMAM: 13-9-2-5-1-16-8

5. Koşu: Ciddi rakipleriyle arasında önemli bir kilo farkı bulunan Embir Han, mesafesinde bunu en iyi şekilde lehine çevirecektir. Ağır kilolarla koşmaya alışkın Gümbürgümbür, koşuya ağırlığını koyacak şanslı isimlerin başında geliyor. Tekrardan istenilen seviyeye gelen Bildenhan, inatçı karakteriyle her an devreye girebilir.

SIRALAMAM: 5-2-1

6. Koşu: Bu tip mesafelerin klas isimlerinin başında gelen Cheri Cheri Lady, önde kuracağı sert temposuyla bir solukta bitirmeye çalışacak. Kazanarak moral bulan Oradinario ile pist ayırt etmeyen Angel Horse hatalardan istifade edecekler.

SIRALAMAM: 6-3-1

7. Koşu: Tecrübeli rakipler arasında Ankara’da mücadele verdiği sınavını çok beğendiğim Reina De Espadas ile İstanbul’da tamamladığı hazırlıkları oldukça iyi Priness Balov ufak bütçeli kuponlar için yeterli olacaktır. Adios, Adalyn ve Bitlis İncisi sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 15-14-2-1-4

8. Koşu: Sürekli artan bir kondisyona sahip Zemzemkızı, koştukça üzerine koyan Güldidem, formu parlak Heveskar, eli kulağına getirilen My Cem ile gününde olduğu zaman farklı koşabilen Cukka ayrımsız kuponlarda yer verilmesi gereken safkanlardır.

SIRALAMAM: 16-18-7-9-10