YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
25.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

14 Temmuz 2018 Cumartesi

Bilal Eren

14 Temmuz Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Sürekli birbirlerine geride bırakabilen safkanların mücadelesine sahne olacak günün ilk ayağında; Kararlı, Tamahkaar, Alibegi, Borahanbey, Soylukral, Gezginci, Sivaslı Musa ile Vaseem sizlere önerebileceğim en şanslı isimlerdir.

SIRALAMAM: 3-5-9-10-12-4-2-1


4. Koşu: Oldukça başarılı ilk koşusu ardından mücadele verdiği 1700 metrelik çim startında, binicisi tarafından hiç sıkıştırılmayarak kendi halinde 8.likle ayrılan So Deep, tekrardan hız verdiği çalışmalarında göz dolduruyor. Grubun uygunluğu ve ekürisinin de yardımı ile adından bahsettirmesini bekliyorum. İstanbul’da umduğunu bulamayan ve tekrar sevdiği piste dönen Rivers Son ile istim üzerindeki Big Bet ihmale gelmezler. Formunu sürekli geliştiren Andela ve gücü oranında başarılı koşan Siverek Meydanı hata kollayacaklar. Anchor ile Expressing sürprizlerim. 


SIRALAMAM: 10-7-2-15-9-1-3


5. Koşu: Start verildikten 100 metre sonra çok ciddi faullere maruz kalarak bir anda en geriye düşen Akdoğan, virajdan sonra ataklarını sıklaştırıp özellikle düzlükten sonra en dış kulvardan bir anda geldiği gibi farkı açarak 1.24.69 gibi bu grup için başarılı sayılabilecek bir dereceyle gösterişli kazandı. Devam ettirdiği iyi durumu ve uyumlu binicisiyle bir kez daha zaferle ayrılmasını bekliyorum.


SIRALAMAM: 3


6. Koşu: Süratli yapısı ve inatçı karakteriyle bilinen Dombra, elverişli rakipler arasında kuşkusuz ki koşunun da ciddi favorisidir. Açıklarını kapatan Reco, mesafesinde Utkunbaba ile sorunlarından dolayı aralıklarla koşan Power King favoriye rakip olmaya çalışacaklar.


SIRALAMAM: 1-3-2-6


7. Koşu: Ciddi rakipleriyle arasında önemli bir kilo farkı bulunan Akgün Reis, başarılı binicisi idaresinde koşuya ağırlığını koyacaktır. İstim üzerindeki Star Force ile kondisyonunu hızla geliştiren Dont Hesitate en küçük hatayı affetmeyecekler.


SIRALAMAM: 3-1-2


8. Koşu: Güç ve performans olarak rakiplerine oranla oldukça ön plana çıkan Aksakallı ile Cupids Arrow arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. En az hata yapan taraf koşunun kazananını tayin edecektir.


SIRALAMAM: 1-6