YENİ
YAZARLARIMIZ ÖZGÜR GÖKÇE VE MR. EKİNOKS ÇARŞAMBA GÜNÜNDEN İTİBAREN YENİDEN TAHMİN VERMEYE DEVAM EDECEKTİR. BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
25.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
25.09 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. SORUNUN GİDERİLMESİ İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRMEKTEDİR, TAKİPTE KALIN. 

13 Temmuz 2018 Cuma

Bilal Eren

14 Temmuz Özgür Gökçe ANKARA Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri

 

CİBEK OĞLU: Hem babası GOBAKBEY hem de kısrak babası HABERBATUR nedeniyle bilimsel olarak çiminin kumundan daha iyi olması gerekiyor diyerek söze girelim. 1-CİBEK OĞLU son koşusunda Ankara’da KV-6 mücadelede 1200/1.23.32’lik kendi klasmanı ve yaş grubu itibariyle iyi bir derece elde etmişti. Ana ve baba hattından tam çimci olan bir tayın kumda böylesine iyi bir performans sergilemesi çim de daha iyi işlere imza atabileceğinin bir göstergesi olsa gerek. Hatta bu safkanın ilerleyen dönemde orta-uzun mesafeli çim pist koşularında adından çok söz ettirmesi de muhtemel görünüyor. Ankara’daki son çim koşusunu kazanan safkan düzlük üzerinde aldığı tüm teşviklere cevap verip fotoyu çok rahat geçmişti. Gökhan Kocakaya’nın enteresan stilinin 1-CİBEK OĞLU’na çok uygun olduğunu düşünüyorum. Eğer hücumda çok geç kalmazsa dişine göre grupta kazanmaya en yakın isim olarak görüyorum. Olur da kilodan olumsuz etkilenirse, 6-AYAŞGÜZELİ ve 4-KRALDOĞU devreye girmeye aday ilk isimler olarak göze çarpıyor. Şanlıurfa’dan gelen ve kısrak babası FOÇALI nedeniyle çime yatkın pedigrisi ile 8-CANSAHAKIRAN bu ayakta sürpriz yapabilecek isimlerin başında gelmektedir.

CAN OPRAH: Son koşusunda, bir maiden atı olmasına rağmen ve de ağır piste rağmen az kalsın bir ŞARTLI-4 koşu kazanıp maidena veda edecekti. Düzlüğe çok rahat tempoda çıkan ve son metrelere kadar kazanırda olan kısrak dışından kuvvetli gelen ve bugün G-2 koşacak olan CEKU’ya direnemeyip yarım boy gerisinde koşuyu 2. tamamlamıştı. ŞARTLI-4 koşuda daha sert rakiplerle dahi mücadele edebilecek güce sahip bir kısrağın bugün huyunu suyunu ezberlemiş jokeyi Erkan Tunç idaresinde hemcinslerini geride bırakıp maidena veda etmesi normal sonuç olacaktır. Bankomdur..

ALTILI GANYAN:

1.Ayak: 7-10-6-8-5-9-2
2.Ayak: 1 // 6-4-8
3.Ayak: 1-7-8-3-4-2
4.Ayak: 6-4-1-3-7-8
5.Ayak: 2-CAN OPRAH
6.Ayak: 4-8

Kupon Bedeli: 35,28 TL // 141.12 TL