YENİ
DUYURU! BAYRAM NEDENİYLE TAHMİNLERDE GECİKME VE EKSİKLİKLER MEYDANA GELEBİLİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
---
KURBAN BAYRAMINIZI EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE KUTLARIZ.

15 Temmuz 2018 Pazar

Bilal Eren

15 Temmuz Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm tayların ayakları düz basın. Anne kan sürekli süratli ve ilk koşularında başarılı koşan taylar veren Zencefil, yeterli çalışmalarıyla öncelikli düşünülmeli. Ekürinin güvendiği isimlerden biri olan Gülşah, hazırlıkları parlak Andrea Hanım, aşama içerisinde olduğu söylenen Diba Kızı ile Harbi Cihan gibi pist ayırt etmeyen başarılı bir ismin tam kardeşi olan Al Kanat ihmale gelmezler. Geniş kuponlarda ise bu ayağın kapatılmasında yarar görüyorum. 

SIRALAMAM: 11-6-2-5-1-4-8-3-10-7

2. Koşu: 62 kiloyla pist ve mesafede mücadele verdiği son koşusunda, startla birlikte ön tarafta kaçan Anzas’ı yakın takibe alan Ağaçelik, düzlükten sonra sıklaştırdığı ataklarıyla liderliği aldığı gibi farkı açarak kolay bir zaferle ayrılmıştı. Devam ettirdiği kusursuz durumu ve 2’de 2 yaptığı başarılı binicisiyle bir kez daha adını birinciliğe yazdırmasını bekliyorum.

SIRALAMAM: 2

3. Koşu: Hücumda geç kaldığı ilk 1000 metrelik kum koşusunda Aslan Mehmet’e yetiştiremeyerek 2.likle ayrılan Lead Soldier, sonrasında iştirak ettiği 1100 metre mesafeli kum yarışını 1.08.60 gibi gayet etkileyici bir dereceyle zorlanmadan kazanmayı bilmişti. Koştukça üzerine koymaya başlayan kabiliyetli tayın sürekli binicisiyle bir kez daha zaferle ayrılmasını bekliyorum.

SIRALAMAM: 1

4. Koşu: Bursa’da tamamladığı hazırlıklarında sergilediği derecelerle dikkat uyandıran Kahta Güzeli başta olmak üzere; Kıvılcım, Karabelgin, Hazalnaz ile Calibe Sultan birincilik için kıran kırana kapışacaklardır.

SIRALAMAM: 5-8-6-3-2

5. Koşu: İstanbul’da sert rakipler arasındaki son koşusunu ölçü almadığım Şirinyer Güzeli ile İzmir çimindeki Kv-8 3.lüğü bulunan Mc Gregor ufak bütçeli kuponlar için yeterli olacaktır. Victory Way, Dökerson, Taşkesen ve Gürsuhan hatalardan yararlanacaklar.

SIRALAMAM: 4-5-9-6-2-8

6. Koşu: Ciddi rakipleriyle arasında önemli bir kilo farkı bulunan Goben, bunu en iyi şekilde değerlendirecek düzeydedir. Kazanarak moral bulan Adilabi ile ağır kilolarla koşmaya alışkın Özdamar ihmale gelmezler. Dengi grupta Kehkeşan, kuponlardaki yerini muhakkak almalı. Gücü oranında başarılı koşabilen Kalantor, rakiplerinin eksiklerinden istifade edecektir.

SIRALAMAM: 7-6-2-1-5

7. Koşu: İstanbul’dan çok iyi durumda giden Şükrü, hiçte yabancısı olmadığı piste birinciliğin en güçlü adayıdır. Mesafe ayırt etmeyen Eser ile üst üste kazanmayı bilen formda Kutup söz sahibi olabilecek diğer şanslı isimlerdir.

SIRALAMAM: 4-3-1

8. Koşu: İstanbul’dan gayet iyi tanıdığım ve grubun en pişkin isimlerinden olan Kıpırkıpır, ayağına çok çabuk bir isim. Uygun görünen rakipler arasında kazanmasını bekliyorum.

SIRALAMAM: 7

9. Koşu: Ağır kilosuna rağmen başarılı olduğu pist ve mesafede koşan Ferhathan, güzel hazırlıklarıyla adından bahsettirecektir. Gününde olduğu zaman farklı koşabilen Gur Khan’a favori kadar şans verilmeli. Açıklarını hızla kapatan Karşıyakarüzgarı, bu sınavı dahil yakın takibe alınmalı. Bomboş kilolu Urla Zamanı, sürpriz arayanların ilk tercihi olmalıdır.

SIRALAMAM: 1-4-7-11


21.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
---
---