YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ EN KISA ZAMANDA YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
17.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

15 Temmuz 2018 Pazar

Bilal Eren

16 Temmuz Nurettin Güven (Nesine) BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: İştirak ettiği son 1300 metrelik çim koşusunda Taykut gibi güçlü bir rakibe oldukça zorlu anlar yaşatarak başarılı bir 2.lik çıkaran Teyyare, muhafaza ettiği güzel durumuyla kuponlara öncelikli yazılmalı. Pist ayırt etmeksizin başarılı koşabilen formda Lüleburgaz, üstün süratiyle starttan çıktığı gibi bitirmeye çalışacaktır. İstanbul'daki yarışları gayet parlak Tatarkan, kendisi kadar iyi bir hazırlıktan geçen ahırdaşı Canımbabam ile birlikte değerlendirilmeli.

SIRALAMAM: 3-1-2

4. Koşu: Denk güçlerin mücadelesine sahne olacak bu zorlu ayakta; Kutluerinoğlu, Yol Bulan, Torosdağı, Başkaynak, Koralay ve Ulakçı sizlere önerebileceğim en şanslı isimlerdir.

SIRALAMAM: 5-6-10-3-4-12

5. Koşu: İstanbul'daki birbirinden başarılı koşuları ardından erkenden döndüğü Bursa'da güzel bir hazırlıktan geçen Montana, muhafaza ettiği güzel durumuyla kuponlara öncelikli yazılmalı. Kendisine uygun rakipleri bulan Keremito ile yarış seçilerek koşturulan formda Turkish Legend en küçük bir hatayı affetmezler.

SIRALAMAM: 5-4-8

6. Koşu: Bursa çimini seven Puzzle, bomboş kilosunun da verdiği avantajla kuponlara öncelikli yazılmalı. Güzel bir form sıçraması gösteren Acoustic Cover, lehine pist ve mesafede yine iddialı olacaktır. Kazanarak moral bulan Invinsible Woman ile sorunları halledilen Crystal Fiddle göz ardı edilmemeli.

SIRALAMAM: 5-2-3-8

7. Koşu: Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden biri olan Siverek Diyarı, önde kuracağı sert temposuyla bitirmeye hayli yakın görünüyor. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 3

8. Koşu: Koşunun tempolu gidecek olması lehine Bay Jak, bu grupla baş edebilecek yetenekteki My Swety Boy, formu parlak Kral Ege ile üstün süratiyle Raziye Ana öncelikli kuponlara yazılmalı. Gölcüklü, Big Man, Skorer ve Dominant Son sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 3-4-2-1-7-6-9-5


17.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
16.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN