YENİ
BİZİ TAKİP ETMEYE VE DESTEKLEMEYE DEVAM EDİN, ARKADAŞLARINIZA ÖNERİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
23.09 D.BAKIR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.09 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
23.09 ADANA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE: BAZI BÜLTEN TAHMİNLERİ, ANALİZLERİ VB. İÇERİKLER DAĞITICI FİRMA TARAFINDAN YAŞANAN SORUNLARDAN DOLAYI EKLENEMEMEKTEDİR. ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. 

25 Temmuz 2018 Çarşamba

GanyanTime.com

25 Temmuz Nurettin Güven (Nesine) İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 

3. Koşu: Ankara’dan oldukça iyi durumda gelen ve sentetik piste şimdiye kadar mücadele verdiği 3 startından da ikinciliklerle ayrılan Parpali, kendisi kadar ciddi bir hazırlıktan geçen ahırdaşı Budakhan’ın da yardımını yanına alarak bu piste şeytanın bacağını kırmaya çalışacaktır. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 2

4. Koşu: Muhafaza ettiği mükemmel durumu ve uygun kilosunun da verdiği avantajla Peri Lina’ya öncelikli bir çarpı atılmalı. Oldukça başarılı bir sezon geçiren Funny Familliar ile yükselişini sürdüren Black Chinesse ihmale gelmezler. Toparlanan Misae ve kazanarak moral bulan Kainat hatalardan istifade edecekler. 

SIRALAMAM: 10-8-3-2-1

5. Koşu: Tam bir istikrar abidesi olan ve sabah çalışmalarında oldukça sıhhatli gördüğüm Honey Ryder, pist ve mesafedeki en iyi dereceyi elinde bulunduruyor. Olumlu tedavisi ardından katıldığı iki startında da üstün bir performans ortaya koyan Power Lowe, giderdiği açıklarıyla çok şanslı. İkili arasında en az hata yapan koşunun galibini belirleyecektir. 

SIRALAMAM: 6-2

6. Koşu: Bu haftaki hazırlıklarında çok farklılaştığını gördüğüm High Cat, Ankara’dan iddialı gelen Akon, formu parlak Makambo, dengi rakipler yanında Junior Dancer ile sorunları halledilen Blue Victory ayrımsız yazılmalı. Cankılıç ve Semih Bey ikilisi geniş kuponlara muhakkak eklenmelidir. 

SIRALAMAM: 6-5-2-3-4 // 1-7

7. Koşu: Üst üste kazandığı iki başarılı yarışıyla ne denli iyi bir duruma sahip olduğunu kanıtlayan Backstage, bomboş kilosuyla bir kez daha zaferle ayrılabilir. 1900 metrelik son çim sınavını gösterişli kazanan Proxy, devam eden formuyla koşuya ağırlığını koyacaktır. İyi hazırlanan Kobra, mesafe lehine Okypeta ile istim üzerindeki Dark Holm gözden uzak tutulmamalı. 

SIRALAMAM: 7-2-1-5-4

8. Koşu: Daha önce geride bıraktığı rakipler arasında mücadele veren Hilaleda, yine koşuya ağırlığını koyacaktır. Bu grupla baş edebilecek yetenekteki Maviyasemin ile son sprintinde yeşil ışık yakan Bejanova sert takipçileri. Islah, Öncüpınar ile Atalante sonraki ihtimaller. 

SIRALAMAM: 1-2-8-3-10-4