YENİ
DUYURU! BAYRAM NEDENİYLE TAHMİNLERDE GECİKME VE EKSİKLİKLER MEYDANA GELEBİLİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
---
KURBAN BAYRAMINIZI EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE KUTLARIZ.

25 Temmuz 2018 Çarşamba

GanyanTime.com

26 Temmuz Nurettin Güven (Nesine) ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: İyi durumunu muntazam idmanlarıyla koruyan Onursan, güzel bir uyum sağladığı Ankara pistinde yine çok şanslı. Kazanarak moral bulan Yurdakul ile pilotunu bulan Uçanateş öncelikli takipçileri. Starbir ve Karaberk hata kollarlar. 

SIRALAMAM: 4-1-2-3-6

2. Koşu: Kumda katıldığı üç startında da kendisine tabela içerisinde şans bulan Yeni Zübeyde, orijin olarak yatkın olduğu piste adından bahsettirecektir. İlk startı oldukça parlak Çakmakşah, edindiği tecrübeyle birinciliğe uzanabilir. Takı değişikliğine giden Kızmazgülü ile kabiliyetli bir tay olan Çelik Adam göz ardı edilmemeli. Sürekli üzerine koyan Demirşimşeği, bu sınavı dahil takibe alınmalı. 

SIRALAMAM: 15-1-12-2-3

3. Koşu: Gayet güzel bir mücadele örneği sergilediği bir üst gruptaki son sınavına tekrarlaması halinde Pasaklı Kontes'in bu gün için kazanması normal sonuç olacaktır. 

SIRALAMAM: 3 // 1-2

4. Koşu: Ufak tefek sorunları halledilen Fahrenheit, yeterli gördüğüm çalışmalarıyla kuponlara öncelikli işaretlenmeli. Gününde olduğu zaman farklı koşabilen Ayaşgüzeli, yatkın olduğu piste adından bahsettirecektir. Takıları çıkarılan İncifar, etkili jokeyi idaresinde kuponlardaki yerini almalı. Kılavuzağası ile Maldiv hatalardan yararlanacaklar. 

SIRALAMAM: 1-4-9-2-11

5. Koşu: Denk güçlerin mücadelesine sahne olacak bu zorlu ayakta; Aybüke, Asi Meriç, Matador Kız, Captain Cemo, Basralı ile Best Of Ela sırası ile değerlendirmeye alınması gereken isimlerdir. 

SIRALAMAM: 11-8-6-2-1-4

6. Koşu: Ciddi bir ara kapattığı ilk sınavında göz dolduran Anadolu, gelişen kondisyonu ve çok daha hazır gireceği sınavında söz sahibi olacaktır. Her geçen gün artan bir kondisyona sahip bulunan ve bu gün için DİLBAĞI takılacak olan Onatkan, grubun uygunluğuyla Maiden'e veda etmeye çok yakın. İkili arasında en az hata yapan koşunun galibini belirler. 

SIRALAMAM: 2-6 // 5

7. Koşu: Kilo farklarının şansları eşitlediği sürprize açık bu ayakta; Victory Cry, Lagrimas, Theworldismine ile Empire Son ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılması gereken safkanlardır. 

SIRALAMAM: 2-11-8-1

8. Koşu: Tam bir istikrar abidesi olan The Jet Plane başta olmak üzere; Didonato, Karafırat, İbrişim, Solid Brothers, Anadolu Beyi ile Balistic Bullet sırası ile değerlendirmeye alınmalı. 

SIRALAMAM: 4-1-3-2-11-5-6

9. Koşu: Her yarışını bir öncekinden başarılı koşan ve oldukça vasat rakipler arasında koşan Er Meydanı'nı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 4


21.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
---
---