YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

26 Temmuz 2018 Perşembe

GanyanTime.com

26 Temmuz Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

2. Koşu: Formunu önemli ölçüde geliştiren Onnumara ile İstanbul’daki hazırlıkları kusursuz Gülenyüz arasındaki mücadeleye, inatçı yapısıyla Torosdağı’da katılacaktır. Yarış gören Ova, gelişen kondisyonuyla farklı koşabilir. Gülen Efe ile Erenbilge ihmale gelmez. 

SIRALAMAM: 5-4-7-6-3-10

3. Koşu: Oldukça uygun rakipler arasında mücadele veren Last Princess, İstanbul iç pisteki hazırlıkları bu grup için yeterli Ayshe ile bu kez pisti çok daha iyi tanıyacak olan Great White birincilikte eşit şanstalar. 

SIRALAMAM: 11-2-7

4. Koşu: Tabela sonlarında tamamladığı son yarışları gayet parlak Emirsoy, devam ettirdiği iyi durumuyla kuponlara öncelikli yazılmalı. Kaba kum performansı iyi Doğuşan ile istim üzerindeki Doğanhisar göz ardı edilmemeli. Koştukça üzerine koyan Kayaalp’in eli kulağında olduğunu söyleyebilirim. Şahgözü ve Endergül en küçük hatayı affetmez. 

SIRALAMAM: 4-2-14-16-9-10

5. Koşu: Oldukça önemli bir kilo avantajına sahip ekürilerden Babalarınbabası, bunu en iyi şekilde lehine çevirebilir. İnatçı karaktere sahip formda Rusdamat ve etkisiz son yarışını ölçü almadığım Gençtaha üst sıraları zorlayabilecek diğer şanslı isimler. 

SIRALAMAM: 7-2-6

6. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin Ankara’da çok daha formda rakipler arasında koşarak adından bahsettirmeyi başaran Dear Molly, oldukça vasat grupta ön plana çıkmakta. Kazanacağına inandığım safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 3

7. Koşu: Erken yürüdüğü Bursa’daki son koşusundaki hataya düşmeyerek biraz daha sabırlı olması halinde Fehimhan, birinciliğe uzanacaktır. İstikrarlı Kalaycıkaya, formunu sürekli geliştiren Baba İlhami ve yükselişini sürdüren Reşitbey gözden uzak tutulmamalı. Toparlanan Gazanfer, hatalardan istifade edebilir. 

SIRALAMAM: 7-8-9-4-1


20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN