YENİ
DUYURU! BAYRAM NEDENİYLE TAHMİNLERDE GECİKME VE EKSİKLİKLER MEYDANA GELEBİLİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
---
KURBAN BAYRAMINIZI EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE KUTLARIZ.

27 Temmuz 2018 Cuma

Bilal Eren

27 Temmuz Nurettin Güven (Nesine) İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Düzlüğe kadar el oynatmadan geldiği geçtiğimiz haftaki 1600 metrelik çim koşusunda, bu metrelerden sonra aldığı liderliği fotoya kadar koruyarak kazanma başarısı gösteren Caruso, muhafaza ettiği güzel durumu ve uygun kilosunun da verdiği avantajla yine çok şanslı. Ankara’da umduğunu bulamayan ve tekrar sevdiği İstanbul sentetik piste dönen Kralsın ile ağır kilosuna rağmen sert gruptaki son 3.lüğü oldukça parlak Brave Azur hatalardan en iyi şekilde istifade edecekler. 

SIRALAMAM: 5-3-1

2. Koşu: Erkenden getirildiği İstanbul’da uzun galoplarla hazırlanan ve kusursuz bir görünüm içerisinde olan La Dragontea, bu havasını performansına yansıtması halinde zaferle ayrılacaktır. Ayağına çok çabuk olan ve son 1000/1.03.2 – 400/22.7 R dereceli galobunda fotoya artırarak girmesiyle beğenimi toplayan Kızıl Tüy, güçlü orijiniyle en az favori kadar şans verilmeli. Son yarış galobunu bu günkü rakiplerinden My Dear Girl ile birlikte gerçekleştiren ve rakibinin 1.5 – 2 boy kadar önünde tamamlayan Rebreb, iç start çekme avantajını en iyi şekilde lehine çevirecektir. Güçlü bir çim kan hattından gelen My Dear Girl, yeterli gördüğüm kondisyonuyla kuponlardaki yerini almalı.

SIRALAMAM: 6-2-3-7

3. Koşu: Ankara’da daha iyi rakiplerle koşarak sürekli adından bahsettirme başarısı gösteren Akhun, hiçte yabancısı olmadığı piste şeytanın bacağını kırmaya çalışacaktır. İzmir’deki son iki uzun mesafeli çim yarışından da zaferle ayrılan Adilabi ile tam bir istikrar abidesi olan Özdamar fazlaca ihmale gelmezler. Ağır kilolarla koşmaya alışkın bir isim Hergele, devam ettirdiği formuyla göz ardı edilmemeli. Üzerindeki durgunluğu atma çabası içerisindeki Gölcük Aslanı, sürpriz şansına sahip.

SIRALAMAM: 6-1-3-2-5

4. Koşu: 60 kiloyla yine bu rakipler arasında katıldığı son 1200 metrelik çim koşusunu tekrarlaması halinde Acceleration’un kazanması normal sonuç olacaktır. Koşunun önde yüksek tempoda gidecek olması lehine Uludaz ile bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden Yenilmez sert rakipleri.

SIRALAMAM: 9-4-2

5. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan ve birbirinden başarılı sonuçlarla ayrılan formda Gergin, bomboş kilosu ve etkili aprantisiyle yine çok şanslı. Mesafesinde safkanın bir kez daha zaferle ayrılmasını bekliyorum.

SIRALAMAM: 8 // 4-6-9

6. Koşu: Form durumu üst düzey Altıncı His ile sürekli artan bir kondisyona sahip Semend arasındaki mücadeleye, sonlardaki ataklarıyla Atmaca Beyi’de iştirak edebilir.

SIRALAMAM: 1-5-2

7. Koşu: 1200’den gelen Babadostu ile Goycochea ikilisiyle 1000’de birleşerek yaptığı 1.02.4 – 400/25.7 R galobunu el oynatmadan tamamlayan Rockabye, düzgün eşkaliyle başta şans verdiğim taydır. Çarşamba günkü sprintinde pırıl pırıl görünen Good News, grubun en hazır taylarından biri olan Kıng Omer, güçlü orijiniyle Sganarella ile kabiliyetli bir tay olan Bavo Brao ihmale gelmezler. Start içerisinde aşırı huysuzluk yapmasından dolayı 3’üncü provasında ancak onayı alabilen Karatolgalı, bu problemi giderilmesi halinde adından sıkça bahsettirebilecek kalibreye sahip. Pancmahal, Blanchard ile Derin Diyar zorlu koşuda kuponlara eklenerek bu ayak kapatılabilir de.

SIRALAMAM: 6-2-4-9-1-3-5-7-8

8. Koşu: Ağır kilosuna rağmen form durumu parlak Bumbai, kazanarak moral bulan Yakutiye, bu haftaki hazırlıkları iyi Acartürk, uygun sıkletiyle Gençberk, istim üzerindeki Sonemir ile yükselişteki Oğulcanım ayrımsız kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 1-3-2-6-4-7

9. Koşu: Formunu sürekli geliştirmeye başlayan Miss Eleni ile pist ayırt etmeyen El Conquerador birincilikte eşit şanstalar. Yeni yeni kendini bulmaya başlayan Churchill Fire ise ikilinin en küçük hatasını affetmez.

SIRALAMAM: 3-2-6


21.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
---
---