YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ EN KISA ZAMANDA YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
15.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

27 Temmuz 2018 Cuma

Bilal Eren

27 Temmuz Sporx BURSA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Bugün Bursa programını tercih edeceğiz. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. İlk altılı ganyandan yana tercihimizi kullanacağız. Günün ilk ayağında start alacak olan NAÇAL, son ikinciliğinde beğenildi. Bugün kendine uygun rakipler yanında binicisi hata yapmazsa kazanacaktır. Güvenerek günün ilk bankosu olarak ekleyebiliriz. 

Bursa programında bugün çift bankolu şablon içinde sığınacağımız ikinci liman ise RAKKA olacak. Eküri avantajıyla bu koşuya katılacak safkan yarış hayatının ilk iki koşusundaki güzel üçüncülükleriyle beğenildi. İdman pistindeki işlerini yarışa yansıtması durumunda çok koşacaktır. 

Bursa programında bugün çift bankolu şablon yerine daha düşük bütçeli bir kupon üzerinde çalışacak yarışseverler ÇILGINMÜRDAS'a güvenebilirler. İlgililerinin buraya itina ile hazırladığı Demirkazık yavrusu bu rakipler önünde çok koşacak. Bu atı bir süre takip listesi içinde tutmakta da yarar var. At koşar, baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın.

Eko Kupon: 10 / 13 / HEPSİ / HEPSİ / 6 / 1-6-4-3

Normal Kupon: 10 / 13 / HEPSİ / HEPSİ / 6-7 / 1-6-4-3


15.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
15.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN