YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ EN KISA ZAMANDA YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
17.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

27 Temmuz 2018 Cuma

Bilal Eren

28 Temmuz Nurettin Güven (Nesine) ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm tayların ayakları düz basın. Uzun süreden beridir muntazam idmanda olan ve özellikle son haftalarda ciddiyet kazandırdığı çalışmalarında kusursuz bir tablo ortaya koyan Karma Felsefesi, 1000/1.02.7 - 400/25.4 HÇ galobunda da bunu bir kez daha ispatladı. Ekibinin çok güvendiği tayı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 8 // 3-5

4. Koşu: Trafik sorunu yaşadığı İstanbul'daki son 1200 metrelik çim koşusunda, piste de gezinmesinden dolayı oldukça zaman kaybeden Bodrum Kalesi, sonlarda dışından güçlü gelen Dalicim'in ataklarına karşılık veremeyerek 2.likle ayrılmıştı. İyi durumunu aynı titizlikle devam ettiren safkana başta şans vermekteyim. Pist ve mesafe ayırt etmeksizin iştirak ettiği son koşularını üst üste kazanmayı bilen Özpar, kantarmasını iyi okuyan pilotuyla kaldığı yerden devam etmeye çalışacaktır. İkili arasında en az hata yapan taraf koşunun galibini belirleyecektir.

SIRALAMAM: 5-3

5. Koşu: Bursa'dan kazanarak moralli dönen ve kumda da gayet başarılı yarışları bulunan Taçser, güzel hazırlıklarıyla bir kez daha zaferle ayrılmaya çok yakın. Sürekli kendisine tabela içerisinde şans bulan Sanberk ile kilo kiloya koşan Hüma Sultan favorinin sert takipçileridir. Parlak bir sezon geçiren Prenses Aslı, öndeki kapışmalardan en iyi şekilde istifade edecek kısrakların başında geliyor.

SIRALAMAM: 7-4-2-3

6. Koşu: Ufak tefek sorunları halledilen ve tekrardan hız verdiği çalışmaları gayet iyi Ser Cariye, grubun uygunluğuyla kuponlara öncelikli işaretlenmeli. Mücadele verdiği son yarışları gayet olumlu Kraldoğu, çime çıktıktan sonra 2'de 2 yapan İboberk, istim üzerindeki Kapıdağ ile sürekli tabela içerisinde yer bulan Mertbaba göz ardı edilmemeli. Geniş kuponlarda ise bu ayağın kapatılarak rahat bir koşu izlenilmesi taraftarıyım.

SIRALAMAM: 7-2-4-5-1-3-6

7. Koşu: Yarış içerisindeki ciddi rakipleriyle arasında önemli bir kilo farkı bulunan Keep Walking, lehine pist ve mesafede başta şans verdiğim safkandır. Her geçen gün artan bir kondisyona sahip Fasthive, kısa bir süre dinlendirilen Dede Taşı ile İstanbul'dan çok iyi giden Borantay üst sıralardaki yerlerini zorlayacaklar. Tempolu koşuları seven Bay Jak ile mükemmel bir form sıçraması gösteren Nestor kuponlardaki yerlerini almalı. Dinçlik yarışlarını seven Socrates, güzel hazırlıklarıyla koşunun tatlı sürprizini gerçekleştirebilecek yetenekte.

SIRALAMAM: 10-4-6-7-8-9-1-3

8. Koşu: Sert gruptaki başarısız son koşusunu ölçü olmadığım ve bu tip mesafelerde çok daha başarılı koşabildiği gözlerden kaçmayan Açık Kırmızı, iyi hazırlıklarıyla kuponlara öncelikli yazılmalı. Tam dişine göre rakipler arasında start alacak olan Özayberk, birinciliğin bir diğer güçlü adayı konumunda. Takı değişikliğine giden Erboğa ve açıklarını hızla kapatmaya başlayan Mücizekaya sonraki ihtimallerdir.

SIRALAMAM: 10-5-3-8


17.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
17.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN