YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ EN KISA ZAMANDA YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
17.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

28 Temmuz 2018 Cumartesi

Bilal Eren

28 Temmuz Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Son viraj dönülürken içindeki Yol Bulan ile fotoya kadar verdiği nefes kesen mücadele sonucunda 2000 metre mesafeli kum startını lehine çevirmeyi başaran Kutluerinoğlu, muhafaza ettiği durumu ve uyum sağladığı aprantisiyle yine çok şanslı. Makineden 6 boy geç çıktığı son 1900 metrelik kum koşusundan zaferle ayrılan Kafadar, ağırlaşan kilosuna rağmen yine adından bahsettirecektir. Gücü oranında ters koşan Fanizan ile bu kez çok daha hazırlıklı Muhrip kollanılması gereken diğer isimler. 

SIRALAMAM: 2-1-4-3

2. Koşu: Rakiplerine nazaran çok daha formda olan Kültigin, tecrübesini konuşturarak ekibinin yüzünü güldürmeye çalışacaktır. Formunda gözle görülür gelişmeler mevcut Daimon, bu sınavı dahil yakın markaja alınmalı. Bu grup için başarılı sayılabilecek ilk sınavı ardından bir süre tedavi gören ve tekrardan hız kazandırdığı çalışmaları iyi Hatip Oğluyam, dinçlikle üst sıralardaki yerini zorlayacaktır. Sürekli aşama kaydeden Özmihrace ile orijin olarak kuma çok daha yatkın Zencefil şanslı olabilecek diğer taylar.

SIRALAMAM: 5-2-4-10-13

3. Koşu: Startta 2 boy kadar oyalandığı son 1200 metrelik çim koşusunda, son viraj üzerinde sıklaştırdığı ataklarıyla liderliği alan ve bir daha yanına hiçbir rakibini yaklaştırmadan 1.12.59’luk derecesiyle sermayeli kazanmayı bilen El Patron, devam ettirdiği formuyla bir kez daha birinciliğe uzanabilir. Tek ve ciddi rakibi Görkem olacaktır.

SIRALAMAM: 2

4. Koşu: Kısa ve orta mesafelerde çok daha etkili koşabilen Güzelat, muhafaza ettiği iyi durumuyla bir adım öne çıkıyor. Hazırlıkları olumlu Maviş, dengi rakipler arasında Şirinyer Güzeli ile sürekli üzerine koyan Gürsuhan sert rakipler. Uygun kilolu Pretty Duchess, sürpriz uğraşı verecektir.

SIRALAMAM: 1-5-2-3-7

5. Koşu: Tecrübeli rakipler arasındaki ilk çim koşusunda, fotoya yakın bariyer dibinden yaptığı güçlü ataklarıyla başarılı bir 3.lüğe imza atan Kıvılcım başta olmak üzere; Gülten Ana, Cesurayak, Deman Oğlu, Cihan Oğlu ile Asiloğlum sizlere önerebileceğim en şanslı taylar.

SIRALAMAM: 12-9-3-5-4-1

6. Koşu: Mesafedeki en iyi dereceye sahip Akgün Reis ile başarılı bir sezon geçiren King Dadaş arasındaki mücadeleye, toparlanma çabası içerisindeki Utkun Babacan’da katılacaktır.

SIRALAMAM: 3-4-2

7. Koşu: Tekrardan başarılı olduğu piste dönen Griffon, ağır kilolarla koşmaya alışkın Win For Me, Ankara’dan eli boş dönen Write To Ellie, form durumu oldukça parlak Bekirim ile iyi durumunu muhafaza eden Babadoğan ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 5-1-3-2-4

8. Koşu: DİLBAĞI denendiği son 1200 metrelik kum koşusunda, çok erken yürüdüğünden dolayı sonlarda diri gelen Medet’e karşılık veremeyen Kıryaman, tamamladığı hazırlıklarında da göz dolduruyor. İstim üzerine getirilen tayın başarılı binicisiyle kazanmasını bekliyorum.

SIRALAMAM: 5

9. Koşu: Kendisine oldukça uygun rakipleri bulan Ayçanaz, hiçte yabancısı olmadığı piste birinciliğin en güçlü adaylarından biridir. Bu aralar güzel bir form sıçraması gösteren Fırtınam, favorinin adeta gölgesi olur. Sık koşmasına rağmen Ceylinsu, hatalardan kendisine pay çıkarabilir.

SIRALAMAM: 1-5-4


17.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
16.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN