YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

29 Temmuz 2018 Pazar

Bilal Eren

29 Temmuz Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Kumda katıldığı iki sınavında da adından bahsettirmeyi başaran Akdoğan, mesafe uzadıkça çok daha iddialı koşabilecek yetenekteki taylardan biri. Koştukça üzerine koyan Medet ile kısa bir süre istirahat ettirilen Gülüşlü öncelikli takipçileri. Kocaeli pistinden eli boş dönen Sübye, güzel hazırlıklarıyla kendisini affettirebilir.

SIRALAMAM: 4-9-6-3

4. Koşu: İştirak ettiği son 1900 metrelik kum koşusunda, düzlükten sonra binicisinin teşviklerine aynı güzellikle karşılık vererek başarılı bir 4.lük çıkaran Expressing’in çim performansı çok daha parlak. Gelişen kondisyonuyla iddialı olmasını beklediğim safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 3

5. Koşu: Sık koşmasına rağmen elverişli rakipler arasında koşacak olması şansını yükselten Canşen başta olmak üzere; Ferhathan, Sailing Knight, Berki Hatıf, Gideregider ile Taşkesen sizlere önerebileceğim isimler.

SIRALAMAM: 2-3-8-7-11-1

6. Koşu: Ankara’daki son koşuları birbirinden etkileyici Satanhan ile önde temposunu bozacak rakiplerinin olmayışı lehine Romeo arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. En az hata yapan taraf koşunun galibini belirler.

SIRALAMAM: 2-1 // 5

7. Koşu: Bu kez dinlendirilen Akarnejat, güzel bir form yakalayan Kışlalı, tırnağının ucuna getirilen Saraybosna, başarılı aprantisiyle Kim Tutar Beni ile ağır kilolarla koşmaya alışkın Kehkeşan ayrımsız kuponlarda bulundurulmalı.

SIRALAMAM: 2-6-5-4-1

8. Koşu: Gördüğü koşuları ardından formunu sürekli geliştiren ve bir üst gruptaki son koşusunu tekrarlaması halinde kazanacağına inandığım Rivelya’ya ilk şansı vermekteyim. Koştukça farklılaşan Living For Love ile toparlanan Rivers Son sert takipçileri. Goldmark, Spring The Sun, Agafya ve Cooper Girl sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 13-3-5-2-7-9-11


20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN