YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ EN KISA ZAMANDA YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
18.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.08 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

29 Temmuz 2018 Pazar

Bilal Eren

30 Temmuz Mr. Ekinoks BURSA Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

GAZI BORA KHAN: Sağlıklı bir GAZI BORA KHAN’ın böylesine uygun bir grupta geçilmesi mucize olur. Çok uzun aradan sonra tekrar pistlere dönecek olan safkan sorunlarından arındırıldı ise kazanacaktır ancak ilk teklemesinde Ahmet Çelik ensesine basabilir diye açıkçası korkuyorum. Dolayısıyla büyük kuponlarda, sanki GAZI BORA KHAN yokmuş gibi rakip olabilecek isimlere yer verilmelidir diye diye düşünüyorum, küçük kuponlarda ise risk edilebilir. Umarım böylesine üst düzey kaliteye sahip bir safkan yarış hayatına sıkıntılarından arınmış şekilde devam eder.

CİVANTAY: İki koşu önce kazanırken geride bıraktığı RUSDAMAT isimli safkan bir koşu sonra üst grupta kazanma başarısı göstermişti. Dolayısıyla, CİVANTAY’ın bu kadar müsait grupta kazanmasını beklemek hata olmaz. Atın tek dezavantajının, yarışı okuma konusunda ciddi zaafları olan aprantisi Mahsun Demirbaş olduğunu düşünüyorum. Bir solukta bitirebileceği mesafede, startla beraber doldurup en öne gelmesi ve rakiplerine kendi temposunu kabul ettirmesi durumunda CİVANTAY beyaz bayrak ayna yaparak koşuyu kazanabilir. Kapanış ayağında banko olarak önereceğim isimdir.

ALTILI GANYAN:

1.Ayak: 1-4-2-8-3-7-5
2.Ayak: 3-4-1-2
3.Ayak: 7 // 2-1-4-3
4.Ayak: 8-7-1-5-3
5.Ayak: 1-7-6
6.Ayak: 3-CİVANTAY

Kupon Bedeli: 29.40 TL // 147.00 TL 


18.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
18.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.08 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN