YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ EN KISA ZAMANDA YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
18.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.08 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

30 Temmuz 2018 Pazartesi

Bilal Eren

30 Temmuz Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

2. Koşu: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm tayların ayakları düz basın. Bursa’da tamamladığı hazırlıkları oldukça iyi Toynakkız, bu günkü binicisi idaresinde İstanbul’da yaptığı 1000/1.03 – 400/24 Ç galobu tatminkar Last My Darling, grubun pişkin isimlerinden olan Tuğçenin Sesi, kabiliyetli bir tay olduğu söylenen Berivanım ile ekibinin güvendiği Run For Girl ilk etapta düşünülmeli. Geniş kuponlarda ise bu ayağın kapatılması taraftarıyım.

SIRALAMAM: 8-4-9-1-7-5-6-2-3

3. Koşu: Makineden 5 boy geç çıktığı Bursa’daki 2100 metrelik kum koşusunda, düzlükten sonra binicisinin kontrolünde liderliği alan Arkansas Soul, farkı her metrede açarak çok kolay bir zaferle ayrıldı. Devam ettirdiği kusursuz durumu ve oldukça vasat rakipler yanında bir kez daha kazanacağına inandığım safkanı sizlere günün ilk teki olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 1 // 11-2-4

4. Koşu: Kaba kumda çok daha iddialı koşacağına inandığım Ergene Rüzgarı başta olmak üzere; Feyat Baba, Balalasagun, Yolkıran, Mahzunkral, Karaibo ile Niziplikız sizlere önerebileceğim taylar.

SIRALAMAM: 6-2-5-4-3-10-7

5. Koşu: Aradan sonra kazanarak dönen ve yarışın önde yüksek tempoda gidecek olması şansını bir kez daha artıran Red Angel’e ilk şansı vermekteyim. Ankara’daki yarışları bu grup için yeterli Badarbunga ile iyi hazırlanan Neon Knight ihmale gelmezler. Ağır kilolarla koşmaya alışkın Dombra, kuponlardaki yerini muhakkak almalı. Gözüm Kaldı ile Cerastes hatalardan yararlanacaklar.

SIRALAMAM: 5-2-4-1-3-6

6. Koşu: İstanbul iç pisteki hazırlıkları kadar koşması halinde Harputlu Lady’in kazanmasını bekliyorum. Aksi takdirde; güçlü orijiniyle Madam Alya ve sıkı hazırlanan Miss Balkan devreye girecekler.

SIRALAMAM: 5-6-8

7. Koşu: Birbirinden başarılı son koşularındaki iyi durumunu muhafaza eden Free Power, etkili jokeyi ve tam dişine göre rakipler yanında kazanmaya çok yakın. Safkanı sizlere günün ikinci teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 1 // 10-4-8


18.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
18.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.08 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN