YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ EN KISA ZAMANDA YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
18.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.08 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

30 Temmuz 2018 Pazartesi

Bilal Eren

30 Temmuz Sporx BURSA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Bugün Bursa programını tercih edeceğiz. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Günün ilk ayağında start alacak olan ASLAN ADAM, son iki koşusunda güzel dereceler elde etti. Bugün kendine uygun rakipler yanında çok koşaca. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. Bursa programında bugün çift bankolu şablon içinde sığınacağımız ikinci liman ise OVA KARTALI olacak. 

Yarış hayatını ilk iki koşusunda ilerisi için umut veren kalite isim, padoku ile de dikkat çekecek. Güvenerek günün ikinci bankosu olarak değerlendirebiliriz. Bursa programında bugün çift bankolu şablon yerine daha düşük bir bütçeli kuponu tercih edecek yarışseverler günün son ayağına yönelebilir. 

İdman pistindeki son 400'lük işi beğenilen ve geliyorum sinyalleri veren CİVANTAY, günün son ayağına da kapanışı yapabilir. Güvenerek çift bankolu şablon içinde günün ikinci bankosu olarak değerlendirebiliriz. Bursa programında küçük kuponlarda farklı bir tek olarak düşünülebilir. At koşar, baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın.

Eko Kupon: 1 / 7 / HEPSİ / HEPSİ / 1-3-9 / 3

Normal Kupon: 1 / 7 / HEPSİ / HEPSİ / 1-3-9 / 3-7-11


18.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
18.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.08 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN