YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ EN KISA ZAMANDA YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
17.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

30 Temmuz 2018 Pazartesi

Bilal Eren

31 Temmuz Nurettin Güven (Nesine) ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Son koşularına nazaran daha uygun rakipler arasında mücadele veren Sorgunaslanı, makinede fazla oyalamadığı takdirde zaferle ayrılacaktır. Sık koşmasına rağmen gayet iyi bir forma sahip Uçanateş, favorinin beklenileni verememesi halinde devreye girer.

SIRALAMAM: 6-1

2. Koşu: Kondisyon açığını hızla kapatmaya başlayan Yoldaş, gününde olduğu zaman farklı sonuçlarla ayrılabilen Lord, Ankara pistini çok seçen Altunsaray, ağır kilolarla koşmaya alışkın Boztepebeyi ile gücü nispetinde ters koşabilen Domaniç sırası ile değerlendirmeye alınmalıdır. 

SIRALAMAM: 3-4-5-1-2

3. Koşu: Yarışı gereksiz yere çok erken süratlendiren ve düzlükte bir ara farkı 3 – 4 boya kadar çıkaran Mice Macho Man, sonlarda oldukça güçlü gelen Ece Lion’a karşılık veremeyerek 2.likle ayrılmıştı. Kısa bir süre dinlendirilen safkan, hız verdiği çalışmaları ve takılan KAPALI GÖZLÜK’le aynı hataya düşmediği takdirde adını birinciliğe yazdırabilir. Dereceli galopları ve kum performansı oldukça etkileyici Royal Avşar ile bu grupla baş edebilecek yetenekteki Kaya Logosu öncelikli takipçileri. Insomnia, Talia Hanım ile Lawlees sonraki ihtimallerdir.

SIRALAMAM: 5-2-1-3-4-6

4. Koşu: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm tayların ayakları düz basın. Yoldaş ve Yoldaşhan gibi özellikle kumda başarılı koşabilen safkanların anne kardeşi olan Yoldaşbey, dereceli galoplarla hazırlandığı ilk sınavında favori olmayı hak ediyor. Yeterli pişkinlikleriyle Biturbo ile Eymenhan rakip olmaya çalışacaklar.

SIRALAMAM: 8-1-4

5. Koşu: Ufak tefek sorunları halledilen Maceracı, hız verdiği çalışmalarıyla göz dolduruyor. Koştukça farklılaşan Özbilden ile grubun tecrübeli isimlerinden Hasan Dayı öncelikli takipçileri. Şanslı Kafkas ve Yamancoşkunum hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 2-3-1-6-7

6. Koşu: Kumdaki ilk startından zaferle ayrılan ve sonrasında iştirak ettiği çim koşusunda hücumda çok geç kaldığından dolayı 2.likle ayrılan Reina De Diamantes, oldukça kabiliyetli bir kısrak. Sürekli üzerine koyan tayı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 4 // 2-6

7. Koşu: Bu tip mesafelerin başarılı isimlerinden biri olan Has Yağız, Kocaeli pistinde sıkıştırılmadan yarış gösterilen grubun kalite isimlerinden Perhane, tırnağının ucuna getirilen Eren Efendi ile güzel bir form yakalayan Dark Boy ayrımsız kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 1-7-4-2

8. Koşu: İdmanlarında sergilediği derecelere nazaran bir adım öne çıkan Doru Yiğit başta olmak üzere; Durmazmehmet, Kutalmış, Heyelan ile Neşvan sizlere önerebileceğim en şanslı taylardır.

SIRALAMAM: 2-4-7-5-8

9. Koşu: Kocaeli pistinde kazandığı yarışı ardından tekrar İstanbul’a dönen ve Pazar sabahı yaptığı 600/40 – 400/26.3 R sprintinde çok daha iyi duruma ulaştığını gözlemlediğim Derin Sultan, başarılı binicisiyle kazanmaya çok yakın. İdeal mesafesinde koşan Bilbilan ile tekrardan istenilen seviyeye ulaşan Marissa sert rakipleridir.

SIRALAMAM: 3-2-4


17.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
16.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN