YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ EN KISA ZAMANDA YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
17.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

1 Ağustos 2018 Çarşamba

Bilal Eren

02 Ağustos Nurettin Güven (Nesine) ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Problemlerinden dolayı aralıklarla koşan ve mücadele verdiği son koşularında oldukça parlak sonuçlarla ayrılan Yolcu Han, lehine pist ve mesafede yine çok şanslı. Toparlanma yolundaki Özdemir, aşama içerisindeki Mobango ile kısa bir süre istirahat ettirilen Hoy Hooy favorinin sert takipçileri olurlar.

SIRALAMAM: 2-4-6-3


2. Koşu: Olumlu tedavisi ardından üzerine fazla gidilmeden turvakar galoplarla hazırlanan Yoldaşağa, mesafe ayırt etmeksizin tatminkar sonuçlarla ayrılan Çırak ile tırnağının ucundaki Yurdakul ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalıdır.


SIRALAMAM: 2-1-6


3. Koşu: Birbirinden başarılı son koşuları ardından bu gün için ciddi rakipleriyle arasında önemli bir kilo farkı bulunan Palermo, bunu en iyi şekilde lehine çevirerek şeytanın bacağını kırmaya çalışacaktır. Güzel hazırlıklarıyla dikkat uyandıran Komet ile önde temposunu bozacak rakiplerinin olmayışı lehine Akağaç her an devreye girebilirler.


SIRALAMAM: 6-2-1


4. Koşu: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm tayların ayakları düz basın. Grubun en hazır ve pişkin isimlerinden biri olan Native Fair başta olmak üzere; Lucky Foot, Berat Sultan, My Troubled ile Queen Galina sizlere önerebileceğim en şanslı safkanlardır.


SIRALAMAM: 7-5-1-6-8


6. Koşu: Yarışı gereksiz yere çok geride beklediği İstanbul'daki son koşusundan 3.lükle ayrılan Temizkaan, muhtemelen önde yüksek tempoda gidecek olan bu koşuda aynı hataya düşmemesi halinde zaferle ayrılabilir. Uzun bir süredir koşmasa da sınıf olarak bu grubun üzerindeki Tanatar, ahırdaşı Bolvadin ile birlikte düşünülmeli. Güzel bir form yakalayan Benazir Kız, sürekli üzerine koyan Turbocu ile eski günlerine dönme çabası içerisindeki Erbabam sonraki ihtimallerdir.


SIRALAMAM: 11-9-3-4-7


6. Koşu: Hayatının ilk 1200 metrelik çim koşusunda, startla birlikte ön tarafta iyi bir tempo kuran ve jokeyinin kontrölünde kolay bir zaferle ayrılan Azmantor, bu sezon adından sıkça bahsettireceğe benziyor. Tayı sizlere günün ilk teki olarak öneriyorum.


SIRALAMAM: 2 // 6-1


7. Koşu: Üst üste kazandığı koşuları ardından muntazam idmanda olan ve daha önce buradaki çoğu rakibini geride bırakan Pratik Nevzat, sürekli binicisi ve uygun kilosuyla kaldığı yerden devam etmeye çok yakın. Safkanı sizlere günün ikinci teki olarak öneriyorum.


SIRALAMAM: 6


8. Koşu: Bölünen Şartlı-1'in bu ayağında; anne kan hatından katıldıkları ilk koşularını kazanma başarısı gösteren yavrular veren Allora, yeterli görünen kondisyonuyla kuponlara öncelikli yazılmalı. Hazırlıkları oldukça etkileyici Hopeful ile Prenses Nilüfer göz ardı edilmemeli. Contes, Aypelda Rozerin, Quito ile Demir Girl hatalardan yararlanacak diğer şanslı taylar.


SIRALAMAM: 1-6-9-4-2-10-5


9. Koşu: Denk güçteki tayların mücadelesine sahne olacak günün son ayağında; Haçımbaba, Atlas Çiçeği, Doğanşah, Berbat, Özdoğa, Kılavuzağası, Ak Saçlı ile Pala Salih sırası ile değerlendirmeye alınmalı.


SIRALAMAM: 7-6-2-1-8-12-11-3


17.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
17.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN