YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ EN KISA ZAMANDA YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
17.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
16.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

2 Ağustos 2018 Perşembe

Bilal Eren

02 Ağustos Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

2. Koşu: Sürekli birbirlerine geride bırakabilen safkanların mücadelesine sahne olacak günün ilk ayağında; Akthamar, New Transatlantic, Savaş Atı, İlkerbeyli, Black Adler ile Külünk Ağa sizlere önerebileceğim en şanslı isimlerdir.

SIRALAMAM: 5-7-8-4-3-2

3. Koşu: İzmir'deki son 1600 metrelik kum koşusunda, önde kaçan Dymaxion'u yakın takibe alan Victory Rhythm, düzlükte tam liderliği aldığı anda bu kez dışından güçlü gelen Ildır Rüzgarı'nın ataklarına karşılık veremeyerek bu grup için başarılı sayılabilecek bir 2.likle ayrıldı. Her geçen gün artan bir kondisyona sahip bulunan safkanı başarılı aprantisi idaresinde sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 11

4. Koşu: Güzel bir form sıçraması gösteren Pamuk Baba, tam mesafesine çıkacak olan Keremtosh, İstanbul'da iç piste yaptığı galopları kusursuz Big Champ ile formunu sürekli geliştiren Captain Steel ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 2-4-5-1

5. Koşu: Koştukça çok daha iyi yerlere geleceğine inandığım Baba Cuvve, eksiksiz hazırlandığı bu sınavında birinciliğin en güçlü adayıdır. Form durumları üst düzey Kızım Azra ile Aslan Mehmet sert takipçileri olurlar.

SIRALAMAM: 4-2-1

6. Koşu: Mesafe uzadıkça iddialı olacağına inandığım Gündengüne, bu kez çok daha iyi tanıyacağı piste birinciliğe uzanabilir. İstanbul'dan iddialı giden Hastikoğulları, etkili binicisi idaresinde en az favori kadar şanslıdır. Bedih ile Barışalım hatalardan yararlanacaklar.

SIRALAMAM: 4-5-2-1

7. Koşu: Gördüğü koşuları ardından hızla istenilen seviyeye gelen Ova ile ard arda kazanmayı bilen Rusdamat arasındaki mücadeleye sonlardaki etkili ataklarıyla Asarcıklı'da katılabilir. Savaş Atı ve Babaseyfi sonraki ihtimallerdir.

SIRALAMAM: 2-4-3-5-9


17.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
16.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN