YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ EN KISA ZAMANDA YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
17.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

2 Ağustos 2018 Perşembe

Bilal Eren

02 Ağustos Sporx.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Bugün Ankara programını tercih edeceğiz. Çift bankolu şablonumuza devam edeceğiz. İki program var. Bugün tercihimizi ilk altılı ganyandan yana kullanacağız. Günün ilk ayağında start alacak olan TATVAN BEYİ'nin son 4.lüğü ölçü değil. 

Bugün kendine uygun rakipler yanında yatkın olduğu pistte çok koşacak. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. Ankara programında bugün sığınacağımız ikinci liman ise ÇIRAK olacak. Üst üste tabelalarından sonra tekrar yarış kazanacak duruma gelen ve bir süredir takip listemiz içinde yer alan safkanı günün ikinci teki olarak değerlendirebiliriz. 

Ankara programında ilk altılı ganyan şablonu içinde farklı bir kupon yapacak yarışseverler ise günün 5. koşusuna yönelebilir. Problemleri giderilen ve idman pistindeki son 400'lük işi bu grup için yeterli olabilecek olan TEMİZKAAN'ın ilgilileri atlarından bu koşu için çok umutlu. Sevdiği mesafede uygun kilosu ile bu grupta kazanmasını bekliyoruz. Günün alternatif teklerinden biri olarak değerlendirilebilir. Bu atı bir süre takip listesi içinde de tutmakta yarar var. At koşar, baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın.

Eko Kupon: 5 / 1 / HEPSİ / HEPSİ / 11 / 4-2-1

Normal Kupon: 5 / 1 / HEPSİ / HEPSİ / 11-9 / 4-2-1


17.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
17.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
17.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN