YENİ
DUYURU! BAYRAM NEDENİYLE TAHMİNLERDE GECİKME VE EKSİKLİKLER MEYDANA GELEBİLİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
---
KURBAN BAYRAMINIZI EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE KUTLARIZ.

3 Ağustos 2018 Cuma

Bilal Eren

03 Ağustos Özgür Gökçe İSTANBUL Altılı Ganyan Tahmini ve Analizleri

 
------------------------ REKLAM ------------------------

BİRKASIM: Ağır kanlı rakiplerin yanında önde bomboş kalma ihtimali yüksek olan BİRKASIM tempoyu düşük tutup gücünü ekonomik kullanır ve virajı da 4-5 boyluk bir avantajla dönebilirse zor da olsa koşuyu kazanabilir. Bu senaryoya göre ekonomik kuponlar için alternatif bankomdur.. Eksik koşması durumunda kalan 4 atın da belirli ölçüler de şansının olduğunu düşünüyorum.

BAY EMİR: Öyle bir grup ki BAY EMİR bir yana diğer tüm safkanlar bir yana. G-1 kalitesindeki BAY EMİR G-3 koşularda bile esamesi okunmayacak rakiplerle start alacak. Tek rakibi sürdirek favorileri katletme konusunda usta bir isim olan jokeyi olacaktır.

ŞİRİNİM: Yarış hayatının ilk ve tek koşusunda, çim pistte, düzlükte uzun süre önü kapanan kısrak bir türlü vites yükseltemeyince çok daha iyi netice elde edebileceği koşudan 4.lükle ayrılmıştı. Bugün sentetik pistte şansı denenecek olan kısrağın babası CUVEE nedeniyle kum piste daha yatkın olduğunu söyleyebilirim. Hatta bu kan hattıyla kaba kumda dahi işleyebilir. Tabelaya girenler de dahil olmak üzere daha önce start almış tüm rakipleri kötü performanslar sergilemişti. Dolayısıyla rakiplerinden çok daha hazır olduğunu gözlemlediğim 11-ŞİRİNİM’in hücumda geç kalmadığı takdirde rahatlıkla bu rakipleri geçebileceğini düşünüyorum. Bankomdur..

ALTILI GANYAN:

1.Ayak: 5-6-1-2-3-8-4
2.Ayak: 2-5-4-3-7-9-8-10-6-11
3.Ayak: 4-6-5-8-1-2
4.Ayak: 3 // 2-1-5-4
5.Ayak: 1-BAY EMİR
6.Ayak: 11-ŞİRİNİM

Kupon Bedeli: 29.40 TL // 147.00 TL


21.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
---
---