YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

4 Ağustos 2018 Cumartesi

Bilal Eren

05 Ağustos Nurettin Güven (Nesine) İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Birbirinden başarılı son koşuları ardından idmanlarında da oldukça sıhhatli gördüğüm Yeşilyol, 3’te 3 yaptığı etkili binicisiyle yine zaferle ayrılmaya çok yakın. Son düzlüğe kadar el oynatmadan geldiği 63 kiloluk çim yarışını gösterişli kazanan Hergele ile dengi rakipler yanında start alan Karayama en küçük bir hatayı affetmezler.

SIRALAMAM: 6-4-5

4. Koşu: Bu haftaki hazırlıklarında çok farklılaşan Melihefe, ilk kez takılacak olan DİLBAĞI ile adından bahsettirebilecek yetenekte. 4 gün önceki yarışı bu grup için yeterli Bahattin, Cumartesi günkü kısa sprintinde de muazzam bir görünüm içerisindeydi. Sürekli üzerine koymaya başlayan Daloğlu, kuponlardaki yerini almalı. Ankara’dan iyi gelen Kraldoğu ile bomboş kilosuyla Bartu ihmale gelmezler. Kısa bir süre dinlendirilen Çelikşah, üstün süratiyle bitirmeye çalışacak.

SIRALAMAM: 2-7-9-1-3-4

5. Koşu: Koştukça gerçek gücünü performansına yansıtmaya başlayan Vancouver, iyi durumunu devam ettiren Sharpa, son Gr-1 GAZİ koşusundaki 2.liği mükemmel Distant Shining ile kazanarak moral bulan Katma Değer ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 7-6-1-3

6. Koşu: Her yarışını bir öncekinden başarılı koşmaya başlayan ve özellikle bu günkü binicisi idaresinde Cuma sabahı yaptığı 600/36 – 400/22.8 R sprintinde fotoya kendinden emin aksiyonlarla uzanan Enjoy’un bu havasını performansına yansıtması halinde kazanacağına inanıyorum. 

SIRALAMAM: 4

7. Koşu: Sorunlarından dolayı uzun kenterlerle hazırlanan Thor, koşunun tempolu gidecek olması lehine Metecik, eli kulağına getirilen Kazdağı ile gününde olduğu zaman farklı koşabilen Şahintepesi ayrımsız kuponlarda bulundurulmalı.

SIRALAMAM: 3-5-1-2

8. Koşu: Bir süre aradan sonra Ankara’da üzerine gidilmeden bir yarış gösterilerek açıklarını kapatan James Bond, hiçte yabancısı olmadığı piste ve grubun uygunluğuyla favori olmayı hak ediyor. Bursa’dan kazanarak moralli dönen My Baboş ile formunu sürekli geliştiren Goycochea öncelikli takipçileri. Masai Marra, Rekor ile Yiğitalp sonraki ihtimallerdir.

SIRALAMAM: 2-7-4-6-3-10


20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN