YENİ
DUYURU! BAYRAM NEDENİYLE TAHMİNLERDE GECİKME VE EKSİKLİKLER MEYDANA GELEBİLİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
---
KURBAN BAYRAMINIZI EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE KUTLARIZ.

5 Ağustos 2018 Pazar

Bilal Eren

05 Ağustos Nurettin Güven (Nesine) İZMİR Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

2. Koşu: Mesafe ayırt etmeksizin iştirak ettiği son çim koşularında üstün bir performans ortaya koyan Evdegül, kantarmasını iyi okuyan pilotuyla yine çok şanslı. Açıklarını kapatmaya başlayan Babakayra, ufak tefek sorunları halledilen Son Hatıran ile üzerindeki durgunluğu atma yolundaki Hafize Sultan ihmale gelmezler. Yarışlarının üst üste gelmesinden olumsuz yönde etkilenmediği takdirde Yakutiye, koşuya ağırlığını koyar. Gücü nispetinde başarılı koşabilen Kolarafet, hatalardan kendisine pay çıkaracaktır.

SIRALAMAM: 3-5-8-9-2-1

3. Koşu: Çok erken yürüdüğü İstanbul'daki son 1900 metrelik çim koşusunda, sonlarda güçlü gelen Torun Callas ile Reach The Top ikilisine direnemeyerek 3.lükle ayrılan Chivic, bu gün için aynı hataya düşmeyerek biraz daha sabırlı olması halinde ekibinin yüzünü güldürebilir. Son haftalarda oldukça güzel bir form sıçraması gösteren Go Wiid, uyumlu binicisiyle birinciliklerine bir yenisini ekleme uğraşı verecektir. Sorunları halledilen ve bu grupla baş edebilecek güçteki Wow So Cool, takı değişikliğine gittiği bu sınavında çok farklı bir sonuçla ayrılabilir. Gününde olduğu zaman ters koşabilen Sierra Maestra, İzmir pistini seven War Reason ile formunu sürekli geliştiren Nigella hatalardan kendilerine pay çıkaracaklardır.

SIRALAMAM: 4-5-8-2-6-1

4. Koşu: İzmir ve Bursa'da iştirak ettiği son iki uzun mesafeli kum koşusundan galip ayrılan Cupids Arrow, dengi rakipler arasında start alacak olan Baba Merdan, son koşusu bu grup için oldukça etkileyici Joe Dalton ile çimdeki son yarışlarında beklenileni karşılamayan Sprint The Sun sırası ile değerlendirilmesi gereken isimlerdir.

SIRALAMAM: 3-1-4-10

5. Koşu: Son viraja en geri çıktığı yaşça büyük rakipler arasındaki son 1600 metrelik kum koşusunda, düzlükten sonra bariyer dibinden yaptığı güçlü atakları ancak kendisine 1.51.71 gibi bu grup için başarılı sayılabilecek bir 3.lük getiren Kürşatbaba'nın uzayan mesafelerde çok daha iddialı koşabildiği gözlerden kaçmıyor. Sürekli binicisi ve mesafesinde safkanı sizlere günün ilk teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 2

6. Koşu: Startla birlikte kendisi gibi süratli bir yapıya sahip güçlü rakibi Lead Soldier ile 200'e kadar gayet güzel bir mücadele örneği sergileyen Lady Adile, binicisi tarafından bu metrelerden sonra daha fazla sıkıştırılmayarak 1.14.45'lik derecesiyle parlak bir 2.likle ayrıldı. Kusursuz durumunu aynı titizlikle devam ettiren kısrağı sürekli binicisiyle kazanmasını bekliyor ve günün ikinci teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 8

7. Koşu: Tabela diplerinde tamamladığı son koşuları gayet tatminkar Zorluat, form tutma çabası içerisindeki Torosdağı, yeni yeni kendini bulmaya başlayan Abher, hazırlıkları iyi Gezginci ve  tekrardan istenilen seviyeye ulaşan Dinçbey ilk etapta düşünülmeli. Dinçlik yarışlarını seven Sonkalelim ve bu kez daha hazırlıklı Horasangüneşi hatalardan kendilerine pay çıkarabilirler.

SIRALAMAM: 9-8-4-1-2-7-6


21.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
---
---