YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ EN KISA ZAMANDA YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
15.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

5 Ağustos 2018 Pazar

Bilal Eren

06 Ağustos Nurettin Güven (Nesine) BURSA Altılı Ganyan Tahmini, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Değişen etkili jokeyi idaresinde Kral Ege, tırnağının ucuna getirilen Bay Jak, İstanbul’dan iddialı giden Makambo ile yükselişini sürdüren Gölcüklü ilk etapta düşünülmeli. Cumartesi günkü 600/36.2 – 400/23.8 R sprintini kolay bir şekilde tamamlayan Borantay, muhafaza ettiği güzel durumuyla göz ardı edilmemeli. Aşama içerisindeki Tanzer, bu sınavı dahil yakın takibe alınması gereken bir diğer şanslı safkan.

SIRALAMAM: 4-3-2-8-1-7

4. Koşu: Bursa’da mücadele verdiği 1200 ve 1500 metrelik iki çim koşusundan da zaferle ayrılan Cape Town, ilgilileri tarafından aynı titizlikle hazırlandığı koşusunda da çok şanslı. Uygun kilosu ve uyum içerisindeki binicisiyle safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 4

5. Koşu: Gücü oranında başarılı koşabilen Haberatlı ile güzel bir hazırlık döneminden geçen Karazeytin arasındaki mücadeleye, son haftalarda mükemmel bir çıkış yakalayan Baş Ağa’da katılacaktır. İnatçı karaktere sahip Kuzen, rakiplerinin eksiklerinden yararlanabilir.

SIRALAMAM: 8-7-2-1

6. Koşu: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm tayların ayakları düz basın. Tam bir çim orijinine sahip olan ve hazırlıkları parlak Osman Baba başta olmak üzere; The Difference, Nilgün Abla, Efehalil ile Great Attack sizlere önerebileceğim en şanslı isimler.

SIRALAMAM: 5-6-8-2-4

7. Koşu: İstanbul’daki başarısız son yarışı bir nevi kendisine galop niyetine gelecek olan Undaunted, başarılı olduğu mesafede ve oldukça vasat rakipler yanında favorimdir. İstanbul’daki çalışmaları yeterli Sinyor Şamil, yabancısı olmadığı piste klasını konuşturabilir. Sık koşmasına rağmen Toro Toro bu ikiliden sonra değerlendirilmeli.

SIRALAMAM: 8-6-7

8. Koşu: İstanbul iç piste tamamladığı hazırlıkları iyi Helintay, yeni yeni kendini bulan Karacagüzeli, DİLBAĞI takan Nazlı Delal, form durumu ışıltılı Arslandikeni ile formunu geliştirme çabası içerisindeki Şimşekdilan sizlere önerebileceğim en şanslı kısraklar.

SIRALAMAM: 11-12-14-1-18


15.08 İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
15.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
15.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN