YENİ
DUYURU! BAYRAM NEDENİYLE TAHMİNLERDE GECİKME VE EKSİKLİKLER MEYDANA GELEBİLİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
---
KURBAN BAYRAMINIZI EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE KUTLARIZ.

6 Ağustos 2018 Pazartesi

Bilal Eren

06 Ağustos Nurettin Güven (Nesine) KOCAELİ Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Tam bir istikrar abidesi olan Zehir Hafiye, Ankara'daki son koşusunda hücumda geç kalan Özayberk ile bu tip mesafelerin hep iyi koştuğu gözlerden kaçmayan Efeberk eşit şansta gördüğüm isimlerdir. Bu kez pisti çok daha iyi tanıyacak olan Demirden, son kez Taşova ile birlikte yaptığı işinde de oldukça iyiydi. 

SIRALAMAM: 5-4-8-10

2. Koşu: Ufak tefek sorunları halledilen ve tekrardan hız verdiği iç pisteki çalışmalarında oldukça beğenimi toplayan Fast Navy, bu havasını performansına yansıtması halinde birinciliğe uzanabilecek yetenekte. Kum yarışları gayet olumlu Lex Tallions ile rakiplerine nazaran çok daha tecrübeli Valbuena favorinin öncelikli takipçileridir. Tabela dibinde tamamladığı son koşusunda mesafe uzadıkça daha farklı koşabileceğinin izlenimlerini veren My Valentina, sürpriz arayanların ilk tercihi olmalı.

SIRALAMAM: 5-6-7-9

3. Koşu: Ankara'daki ilk kum koşusundan 2.likle ayrılan Günyeli, sonrasında götürüldüğü İstanbul'daki 1200 metre mesafeli çim sınavından 1.19.77'lik derecesiyle zaferle ayrılmayı bildi. Koştukça üzerine koymaya başlayan tayı etkili binicisi idaresinde birinciliğin en güçlü adayı olarak görüyorum. Pist ve mesafede oldukça etkili yarışları bulunan Sarıbarçın, muhafaza ettiği durumuyla favoriye sert rakip olacaktır.

SIRALAMAM: 3-1

4. Koşu: Sabırlı bir bekleme yaptığı geçtiğimiz haftaki 1500 metrelik kum koşusunda, son viraja gelindiğinde ataklarını sıklaştıran ve 100'den sonra liderliği aldığı gibi farkı açarak kolay bir zaferle ayrılan Arkansas Soul'un uzayan mesafede çok daha iddialı olmasını bekliyorum. Kantarmasını iyi okuyan pilotu ve elverişli rakipler yanında bir kez daha zaferle ayrılması normal sonuç olacaktır.

SIRALAMAM: 1

5. Koşu: Formunu sürekli geliştirmeye başlayan ve bu hafta İstanbul'da yaptığı çalışmalarında oldukça beğenimi toplayan Komshu başta olmak üzere; Külünk Sultan, Dilbar, Wembley Fırtınası, Salamis, Lea ile Juago sırası ile değerlendirmeye alınmalıdır.

SIRALAMAM: 2-6-4-3-8-7-1

6. Koşu: Gördüğü koşuları ardından hızla istenilen seviyeye ulaşmaya başlayan Şahgözü, giderdiği açıklarıyla kuponlara öncelikli yazılmalı. Bursa'daki son sınavı bu grup için yeterli görünen Keskiner, toparlanma yolundaki Durmuşkardeş ile zaman zaman ters koşabilen Gölgesiz göz ardı edilmemeli. Gününde olduğu zaman beklentilerin üzerinde koşabilen Doğanhisar, gözden uzak tutulmamalı. Kısa bir süre istirahat eden Ertecimer, yabancısı olmadığı piste patlama yapabilir. Ekürili Durmaz Akar, sürpriz arayanların ilk tercihi olmalıdır.

SIRALAMAM: 3-13-1-2-6-10-15


21.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
---
---