YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ EN KISA ZAMANDA YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
18.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.08 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

6 Ağustos 2018 Pazartesi

Bilal Eren

06 Ağustos Sporx BURSA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Bugün Bursa programını tercih edeceğiz çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Son iki koşusunu güzel bir şekilde kazanarak dikkatleri üzerine çeken GÖLCÜKLÜ, artırdığı form durumuyla kendine rakipler yanında bugün yine çok koşacak. Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. 

Bursa programında çift bankolu şablon içinde sığınacağımız ikinci liman ise CAPE TOWN olacak. Kısa galoplarında beğenilen ve yarış öncesi yaptığı 400'lük işini koşuya yansıtması durumunda bu grubu geçecektir. Güvenerek ve risk alarak günün ikinci teki olarak değerlendireceğiz. Bursa programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ise günün son ayağına yönelebililir. 

Son yarışı ölçü olmayan ve bir süredir takip listemiz içinde yer alan ELLİBEŞ, bugün burada günün önemli sürprizlerinden birine imza atabilir. Düşük kuponlarda veya alternatif şablonlarda farklı bir tek olarak düşünülebilir. Bu atı bir süre daha takip listesi içinde tutmakta da yarar var. At koşar, baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın.

Eko Kupon: 8 / 4 / HEPSİ / HEPSİ / 6-1-7 / 4

Normal Kupon: 8 / 4 / HEPSİ / HEPSİ / 6-1-7 / 4-4-14


18.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
18.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.08 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN