YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ EN KISA ZAMANDA YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
18.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.08 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

6 Ağustos 2018 Pazartesi

Bilal Eren

07 Ağustos Nurettin Güven (Nesine) ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Son koşularına oranla daha uygun rakipler arasında koşan Akhun, başarılı olduğu pist ve mesafede koşuya ağırlığını koyacaktır. 

SIRALAMAM: 2

2. Koşu: Koştukça üzerine koymaya başlayan ve tamamladığı hazırlıkları da gayet iyi Harras, kuponlara öncelikli işaretlenmeli. Gayet güzel bir mücadele örneği sergilediği Bursa'daki son sınavını tekrarlaması halinde Esas Altın, birinciliği zorlayabilecek bir diğer şanslı taydır. Çimdeki ilk yarışında bir varlık gösteremeyen ve sonrasında idmanlarında sergilediği derecelerle dikkat uyandıran Dağberkhan, bu havasını performansına yansıtması halinde yarışa ağırlığını koyacaktır.

SIRALAMAM: 3-9-1

3. Koşu: Kumda iştirak ettiği üç startında da adından bahsettirmeyi başaran Angels Boy, muhafaza ettiği formuyla yine çok şanslı. Birbirinden etkileyici iki yarışı ardından bir süre dinlendirilen Order Of The Rose, yeterli görünen çalışmalarıyla söz sahibi olabilecek bir diğer şanslı taydır. İştirak ettiği son koşularında adından bahsettirmeyi başaran Yellow Fin, öndeki kapışmalardan en iyi şekilde istifade edebilir. 

SIRALAMAM: 1-2-3

4. Koşu: Başarılı ilk sınavı ardından bir süre dinlendirilen Yeşil Deniz, İstanbul’dan eli boş dönen Armağan, yeterli pişkinliğiyle Tasarımcı, kumda iddialı koşabilecek bir orijine sahip Anadolu ile çalışmalarında sergilediği derecelerle yeşil ışık yakan Brütüs ilk etapta düşünülmeli. Belalı Gelin ile Fahitbaba sürprizlerim.

SIRALAMAM: 6-7-4-1-2-9-3

5. Koşu: Gücü oranında başarılı koşabilen Keremhisar ile kendisine uygun rakipleri bulan Şerife Abla arasındaki mücadeleye, tırnağının ucuna getirilen Arayekyi’de katılacaktır. Kondisyon açığını hızla kapatan Canodin, tabela diplerindeki yarışları olumlu Şekersultan ile koştukça farklılaşan Arzudicle göz ardı edilmemeli. Turbonun Kızı ve İlgöz sonraki ihtimallerdir.

SIRALAMAM: 9-2-1-4-11-3-12-7

6. Koşu: Yakın ara katıldığı 64 kiloluk İstanbul’daki son çim yarışını gösterişli kazanan Gümbürgümbür, muhafaza ettiği formuyla yine çok şanslı. Ankara pistini çok seven Tarıkhan ile koşunun önde tempolu gidecek olması lehine Çelikkalkan favorinin beklenileni verememesi halinde devreye girecektir.

SIRALAMAM: 2-4-8

7. Koşu: Binicisiyle oldukça güzel bir uyum içerisindeki Londra, formunu sürekli geliştiren Atlas Beyi, mesafenin başarılı isimlerinden Victory Cry ile makineden düzgün çıkması halinde ne denli farklı koşabildiğini kazandığı son yarışı ile bir kez daha kanıtlayan Little King ayrım yapılmaksızın kuponlara yazılmalı.

SIRALAMAM: 2-5-3-1

8. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan, pist ve mesafedeki son koşusunu kolay kazanırken buradaki çoğu rakibini de geride bırakan Win The West, muhafaza ettiği durumuyla yine birinciliğe uzanabilir. Bu kez çok daha hazırlıklı Ertuğrul ise favorinin adeta gölgesi olacaktır.

SIRALAMAM: 5-3

9. Koşu: Mücadele verdiği son iki kum koşusunda da yarış içerisinde iyi yer tutamadığından dolayı 2.liklerle ayrılan Zekioğlum’u ısrarlı binicisi ve oldukça vasat rakipler arasında günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 6


18.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
18.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.08 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN