YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ EN KISA ZAMANDA YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
18.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.08 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Ağustos 2018 Salı

Bilal Eren

07 Ağustos Sporx.com ANKARA At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponu

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Bugün Ankara programını tercih edeceğiz. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. Tabela ayağında start alacak olan WIN THE WEST, eküri avantajıyla burada start alacak. Bilinen kalitesi ve üste üste kazandığı koşulardan sonra bugün bir kez daha kazanacaktır. Güvenerek günün ilk teki olarak değerlendirebiliriz. 

Ankara programında bugün çift bankolu şablon içinde güveneceğimiz bir diğer at ise YARAMAZ olacak. Ayabakan yavrusu yarış hayatının ilk iki koşusunda da tabela içinde kalırken güzel dereceler elde etti. Bugün startta oyalanmazsa yatkın olduğu pistte çok koşacak. Güvenerek günün ikinci teki olarak değerlendirebiliriz. 


Ankara programında bugün çift bankolu şablon yerine daha düşük bütçeli bir kuponu tercih edecek yarışseverler günün ilk ayağına yönelebilir. Son yarışı ölçü olmayan ve takip listemiz içinde yer alan ANADOLU, güzel hazırlıklarıyla beğeni topladı. İdman pistindeki son kısa işini yarışa yansıtması durumunda bugün burada açılışı yapacaktır. Bu atı bir süre daha takip listemiz içine almakta da yarar var. At koşar, baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın.


Eko Kupon: 1 / 1-9-11 / HEPSİ / HEPSİ / 5 / 5


Normal Kupon: 1-6 / 1-9-11 / HEPSİ / HEPSİ / 5 / 5


18.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
18.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.08 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN