YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

7 Ağustos 2018 Salı

Bilal Eren

08 Ağustos Nurettin Güven (Nesine) İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Startla birlikte iyi bir tempo kurduğu hayatının ilk 1200 metrelik ağır çim koşusunda, sonlara yakın içinden ataklarını sıklaştıran Kızıl Tüy’e her metrede karşılık vererek zaferle ayrılmayı bilen La Dragontea, muhafaza ettiği güzel durumuyla bir kez daha adını birinciliğe yazdırabilir. Bu kez daha hazırlıklı Sganarelle ile sürekli üzerine koymaya başlayan Cat Girl en küçük bir hatayı affetmezler.

SIRALAMAM: 2-6-1

2. Koşu: Kısa ara sonrası sıkıştırılmadan bir yarış gösterilerek açıklarını kapatan ve son kez gerçekleştirdiği 1000/1.12.4 – 400/28 R galobunu el oynatmadan tamamlayan Budakhan’ın sınıf olarak bu grubun üzerinde olduğuna inanıyorum. Başarılı aprantisiyle kazanmasını beklediğim safkanı tek olarak öneriyorum. 

SIRALAMAM: 6

3. Koşu: 62 kiloyla 5 gün önce katıldığı 1400 metrelik çim koşusunun ilk 1000’ni 1.05.16 gibi çok ciddi bir dereceyle geçmesinden dolayı sonlarda içinden diri gelen Sinanlı’ya karşılık veremeyen Bayemir, Pazartesi sabahı yaptığı 600/40.5 – 400/25.8 R sprintinde kusursuz bir görünüm içerisindeydi. İlk kez böylesine uzun bir mesafeye çıkacak olması sorun teşvik etmemesi halinde kazanması normal sonuç olacaktır. İyi bir sezon geçiren ve yarışı önlerde süratlendirecek ekürisi Karkamış’ın olması şansını çok daha artıran Alişir, yarışa ortak olabilecek yetenektedir. Kusursuz bir forma sahip Bumbai, adeta bütünleştiği binicisi idaresinde rakiplerinin eksiklerinden en iyi şekilde yararlanacaktır. 

SIRALAMAM: 2-3-1

4. Koşu: Son koşularına nazaran oldukça önemli bir kilo farkıyla koşan Hector, mesafesinde üst sıralardaki yerini alacaktır. Güzel bir form sıçraması gösteren ve İstanbul çiminde başarılı yarışları mevcut Winter Gallop, uyumlu jokeyiyle söz sahibi olacaktır. Sürekli iyiye giden Pan Reka, öndeki kapışmalardan yararlanacak başlıca isimlerden biri. Ankara’dan iddialı gelen Beyaz Bulut ve kantarmasını tanıyan pilotuyla Torun Callas göz ardı edilmemeli.

SIRALAMAM: 6-7-5-3-4

5. Koşu: Ekürisi Alkan Boy ile birlikte yaptığı 600/35.3 – 400/22.5 R sprintinde oldukça beğenimi toplayan Royal Girl’ün eli kulağında olduğunu söyleyebilirim. Çim performansı parlak Ayshe, sonlardaki ataklarıyla sonuca ulaşabilir. Dereceli hazırlıklarında yeşil ışık yakan Pin Whell ile DİLBAĞI takan Win For Winners ihmale gelmez. Zaman zaman ters koşabilen Chloe, sürpriz arayanların ilk tercihi olmalı.

SIRALAMAM: 13-7-12-5-8

6. Koşu: 5 gün önceki sentetik pist koşusunu gereksiz yere yüksek tempoda götürmesinden dolayı sonlarda diri gelen Beyzayar’a karşılık veremeyen Miramira, bu gün için biraz daha sabırlı olması halinde adını birincilikle süsleyebilir. Tek galibiyetini çimde katıldığı son yarışında alan Günbike ile idman görünümü sıhhatli Gündoğarken göz ardı edilmemeli.

SIRALAMAM: 4-1-2

7. Koşu: Ciddi rakipleriyle arasında önemli bir kilo farkı bulunan formda Şekerhanım, bunu en iyi şekilde lehine çevirecektir. Başarılı bir sezon geçiren Urashan ile idman görünümü üst düzey Bavi Reş öncelikli takipçileri. Geniş kuponlarda ise bu ayak kapatılmalı.

SIRALAMAM: 6-5-3-4-2-1

8. Koşu: Sert gruptaki son Gr-3 yarışını tekrarlaması halinde Unchained Melody’nin kazanması normal sonuç olacaktır. Bu haftaki hazırlıkları enfes Firey Ates, başarısız son koşularını bizlere unutturabilir. Makinede oyalanmadığı takdirde Tekila ile Bursa’dan iyi gelen Acoustic Cover her an devreye girebilirler.

SIRALAMAM: 3-1-4-2

9. Koşu: Kısa ara sonrası katıldığı son 1600 metrelik çim yarışından başarılı bir 2.lik çıkaran Last Hernando, oldukça vasat rakipler arasında ve giderdiği açıklarıyla birinciliğin en güçlü adayıdır. Safkanı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 9


20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN