YENİ
TAKİPÇİLERİMİZİN DİKKATİNE! YAYINLANMAYAN İÇERİKLERİMİZ EN KISA ZAMANDA YENİDEN EKLENMEYE BAŞLANACAKTIR. AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
18.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.08 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

8 Ağustos 2018 Çarşamba

Bilal Eren

08 Ağustos Sporx İSTANBUL At Yarışı Tahmini, Yorumları, Altılı Kuponları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

Bugün İstanbul programını tercih edeceğiz. Çift bankolu şablonumuza devam ediyoruz. İki program var. Çatımızı ilk altılı ganyana göre oluşturacağız. Günün ilk koşusunda start alacak olan LA DRAGONTEA yarış hayatının ilk koşusunu kazanırken gelecek için olumlu sinyaller verdi. Bugün startta sorun yaşamaması durumunda bir kez daha kazanacaktır. 

Güvenerek günün ilk bankosu olarak değerlendirebiliriz. İstanbul programında bugün sığınacağımız ikinci liman ise TEZCANLI olacak. Güzel hazırlıklarının yanı sıra istikrarlı tabelalarıyla artık geliyorum sinyalleri veren ve bir süredir takip listemiz içinde yer alan isim günün ikinci teki olarak değerlendirilebilir. 

İstanbul programında bugün daha düşük bütçeli veya alternatif bir şablon üzerinde çalışan yarışseverler ilk altılı ganyanın son ayağına yönelebilir. Kısa galoplarında beğenilen ve yatkın olduğu pist ve mesafede start alacak olan BEYAZ PERİ küçük kuponlarda farklı bir tek olarak düşünülebilir. Bu atı bir süre takip listesi içinde de tutmakta yarar var. At koşar, baht kazanır. Tüm atların ayakları düz bassın.

Eko Kupon: 2 / 7 / HEPSİ / HEPSİ / 2-5-7-11 / 7

Normal Kupon: 2 / 7 / HEPSİ / HEPSİ / 2-5-7-11 / 7-4


18.08 ANKARA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
18.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
18.08 İZMİR TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN