YENİ
AT YARIŞLARINDA TEK ADRES GANYANTIME.COM BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN

8 Ağustos 2018 Çarşamba

Bilal Eren

09 Ağustos Nurettin Güven (Nesine) ANKARA Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

3. Koşu: Çok daha formda rakipler arasında mücadele verdiği son kum koşularında sürekli adından bahsettirmeyi başaran Dede Seydo, muhafaza ettiği güzel durumu ve kantarmasını iyi okuyan binicisiyle koşuya ağırlığını koyacaktır. Tayı sizlere günün teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 1 

4. Koşu: Kilo farklarının şansları eşitlediği oldukça zorlu bu ayakta; Theworldismine, Exranger, Lagrimas, Blue Moonlight, Fantastic Lero, Tesla, Falez ve Empire Son sizlere önerebileceğim isimler. Geniş kuponlar da ise bu ayak kapatılmalı.

SIRALAMAM: 7-9-10-3-1-2-4-5

5. Koşu: İstanbul’da katıldığı son iki G-1 koşusunda da üstün bir performans ortaya koyan Cevher, aynı titizlikle hazırlandığı bu sınavında da söz sahibi olacaktır. Pist ayırt etmeyen Satanhan ile İstanbul’dan iyi giden Reisoğlu sert takipçileri. Özpar, Budunalp ve Sorgunaslanı hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 5-1-3-7-2-8

6. Koşu: Bu tip mesafelerde katıldığı son yarışları oldukça parlak High Pressure ile üst üste kazandığı koşularıyla ne denli iyi bir duruma sahip olduğunu gözler önüne seren Chehalis arasında sıkı bir çekişme bizleri bekliyor. En az hata yapan koşunun galibini belirler.

SIRALAMAM: 5-2

7. Koşu: Çok az farkla bir üst grupta katıldığı sınavını tabela dibinde tamamlayan Hazine Malı, bu kez takılacak olan DİLBAĞI ile çok daha iddialı bir sonuçla ayrılabilir. Orijin olarak çime çok daha yatkın Oğlum Eren, edindiği tecrübeyle üst sıraları zorlar. Aşama içerisindeki Liger, hatalardan yararlanacaktır. Aral Bey ile Silk Road sonraki ihtimaller.

SIRALAMAM: 9-7-6-1-4

8. Koşu: Tırnağının ucuna getirilen Palermo ile güzel bir form sıçraması gösteren Yantar arasındaki mücadeleye, uygun kilolu Açık Kırmızı’da katılacaktır.

SIRALAMAM: 2-3-5


20.08 BURSA TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
19.08 YABANCI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
20.08 KOCAELİ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN