YENİ
DUYURU! BAYRAM NEDENİYLE TAHMİNLERDE GECİKME VE EKSİKLİKLER MEYDANA GELEBİLİR, ANLAYIŞINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER. BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN, TAKLİTLERİMİZDEN SAKININ...
------------------------ REKLAM ------------------------
21.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
---
KURBAN BAYRAMINIZI EN İÇTEN DİLEKLERİMİZLE KUTLARIZ.

10 Ağustos 2018 Cuma

Bilal Eren

10 Ağustos Nurettin Güven (Nesine) İSTANBUL Tjk At Yarışı Tahminleri, Koşu Yorumları

 
------------------------ REKLAM ------------------------

1. Koşu: Yarış yaşamına bu koşu ile başlayacak tüm tayların ayakları düz basın. Uzun süreden beridir muntazam idmanda olan ve ekürinin gözde taylarından biri Long Runner, iç start çekme avantajıyla bir solukta bitirme uğraşı verecektir. Günün 8 koşusunda start alan Ivor ile birlikte muntazam bir hazırlıktan geçen ve oldukça kabiliyetli bir kısrak olduğuna inandığım Suvla Point, ciddiyet verdiği çalışmalarındaki kusursuz görünümüyle favorinin adeta gölgesi olacaktır. Ayağına çok çabuk olan Live Ember, yeterli gördüğüm kondisyonuyla bu ikilinin en küçük bir hatasında devreye girebilecek yetenekte.SIRALAMAM: 2-8-6

2. Koşu: Pist ve mesafe ayırt etmeksizin katıldığı son koşularında gayet başarılı sonuçlarla ayrılan Aslan Adam, inatçı karakteriyle yine adından bahsettirecektir. Kendisine uygun rakipleri bulan Okypeta, makineden düzgün çıkması halinde birinciliğin bir diğer güçlü adayı konumunda. Güzel bir hazırlık döneminden geçen Winner Face, kötü gidişata dur diyebilir. Yükselişteki Semih Bey ile Taşkesen gözden uzak tutulmamalı. SIRALAMAM: 1-5-4-2-3

3. Koşu: İdman pistinde oldukça sıhhatli gördüğüm Unzen ile koşunun önde tempolu gidecek olması lehine Çelikman arasındaki mücadeleye, son yarışında olduğu gibi önde boşlanırsa Makriköy’de devreye girecektir. 

SIRALAMAM: 3-1-2

4. Koşu: Sert grupta katıldığı Bursa’daki başarısız son yarışını ölçü almadığım Malakka, bu kez dengi rakipler arasında kuponlara öncelikli işaretlenmeli. Önemli bir kilo avantajına sahip Bejanova ile ağır kilolarla koşmaya alışkın Signora öncelikli rakipleridir. Ezinegelini ve Tetina hata kollayacaklar.

SIRALAMAM: 4-8-3-2-6

5. Koşu: Oldukça başarılı bir sezon geçiren ve kantarmasını iyi okuyan jokeyiyle sahaya çıkan Winchester, muhafaza ettiği güzel formuyla birinciliğe uzanabilir. Ankara’dan iddialı gelen The Daughter Sun ve bu haftaki hazırlıklarını beğendiğim Pendragon ihmale gelmezler.SIRALAMAM: 1-4-2

6. Koşu: Yarış seçilerek koşturulan ve sabahın erken saatlerinde tamamladığı hazırlıklarında oldukça sıhhatli gördüğüm Finesse’yi daha önce geride bıraktığı rakipler arasında günün en güvenilir teki olarak öneriyorum.

SIRALAMAM: 2

7. Koşu: Bir üst gruptaki son yarışını tekrarlaması halinde Şükrü’nun kazanması normal sonuç olacaktır. Ankara’dan kazanarak moralli gelen Gölcük Aslanı, mesafesinde en az favori kadar şanslıdır. Üzerindeki durgunluğu hızla atan Aksakal’a muhakkak bir çarpı atılmalı. Sürekli tabela içerisinde dolaşan Kazdağı, sürpriz arayanların ilk tercihi olmalı.

SIRALAMAM: 3-4-6-5

8. Koşu: Grubun en hazır ve pişkin isimlerinden biri olan Win Code Win, iç start çekme avantajını en iyi şekilde lehine çevirecektir. Grubun diğer hazır isimlerinden Crochet, güçlü orijiniyle koşuya ağırlığını koyacaktır. Sürekli iyiye giden Ivor ise bu ikiliden sonra düşünülmeli.

SIRALAMAM: 8-2-3

9. Koşu: Günü oldukça zorlu bir koşu ile kapatacağımızdan dolayı bütçenizin el verdiği kadarıyla fazla isme şans vermelisiniz. Sıralamam; Flick The Switch, Caruso, Didactik, Kaynarca, Diabolik, Rüzgar, Moon Father, Star Ruby, Solid Brothers ile Totem şeklinde olacaktır.

SIRALAMAM: 1-3-8-4-7-11-5-2-12-6


21.08 ELAZIĞ TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYIN
------------------------ REKLAM ------------------------
---
---